Manchester City rozmawiał z agentem Hiddinka

Manchester City ostrzy sobie zęby na selekcjonera reprezentacji Rosji Guusa Hiddinka - pisze dziennik ?Daily Telegraph?. Agent trenera uważa, że Holender nie jest zainteresowany zmianą pracodawcy.

Cees Van Nieuwenhuizen, agent Hiddinika, potwierdził, że rozmawiał z prezesem Manchesteru City Garrym Cookiem o przyszłości holenderskiego szkoleniowca. - Rozmawialiśmy, to prawda, ale Guus jest szczęśliwy w Rosji. Na pewno - powiedział agent.

- Cook pytał mnie, czy ma spotkanie z Hiddinkiem ma sens. Odpowiedziałem, że na razie obowiązuje go kontrakt z reprezentacją Rosji. Teraz leci na wakacje, a później zobaczymy co się stanie. Jego umowa obowiązuje do lata, ale myślę, że jeśli zaproponują mu przedłużenie, to się zgodzi - dodał agent.

Van Nieuwenhuizen nie zdradził, czy Hiddink w City miałby zastąpić na stanowisku trenera Marka Hughesa, czy też zostałby dyrektorem sportowym klubu.

Mimo pewności siebie Van Nieuwenhuizena, brytyjskie media spekulują, że Holender raczej opuści reprezentację Rosji po tym, jak zespół nie zakwalifikował się do mistrzostw świata, a piłkarzy oskarżano o sprzedanie meczu.

Innym kandydatem na stanowisko trenera Manchesteru City jest Roberto Mancini, były trener Interu Mediolan.

Barcelona coraz mocniej walczy o Fabregasa ?

Więcej o: