Antoine Brizard opuszcza PlusLigę. "Chciałem, by koniec był inny"

Rozgrywający Vervy Warszawa, Antoine Brizard ogłosił, że odchodzi z klubu PlusLigi po tym, jak w środę potwierdzono zakończenie sezonu 2019/2020. "Chciałbym, żeby ta historia nie kończyła się w taki sposób" - napisał na swoim koncie instagramowym Francuz.

Brizard podziękował kibicom Vervy za czas, jaki spędził w klubie. "To były piękne chwile, daliście mi wsparcie, o którym nigdy nie zapomnę" - napisał siatkarz.

Zobacz wideo Bartosz Kurek o koronawirusie: Nie słuchajmy blogerów, modelek, gwiazd

"Chciałbym, żeby ta historia nie kończyła się w ten sposób. Mógłbym cieszyć się tym wszystkim trochę dłużej. Przykro zostawiać was bez czasu i możliwości na podziękowania. Teraz przyszedł czas na nową przygodę" - zdradził i dodał: "Don't worry. Wrócę". 

Antoine Brizard odchodzi z Vervy Warszawa. Zagra w Rosji?

Francuzem już wcześniej zainteresowane były kluby z Rosji, a w szczególności Zenit Sankt Petersburg. Całkiem prawdopodobne, że to tam właśnie miałby grać w przyszłym sezonie.

W Warszawie zawodnik spędził trzy lata. Zdobył wicemistrzostwo Polski w zeszłym sezonie, a w tym właśnie zakończonym także wraz z zespołem zakończył je na drugim miejscu, ale nie przyznawano tytułu mistrza Polski, ani medali. Wszystko ze względu na sytuację z pandemią koronawirusa, przez którą Polska Liga Siatkówki podjęła decyzję o zakończeniu rozgrywek. 

Więcej o: