Cenny remis Olimpii Zambrów na trudnym terenie

II-ligowa Olimpia Zambrów zremisowała 1:1 w wyjazdowym meczu z Puszczą Niepołomice. Drużynę poprowadził w tym spotkaniu nowy trener Piotr Rzepka.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

W ostatnich trzech spotkaniach funkcję tymczasowego szkoleniowca Olimpii Zambrów pełnił Sławomir Majak. W trzech meczach drużyna pod jego wodzą zanotowała po jedynym zwycięstwie, remisie i porażce. Sytuacja zespołu z Zambrowa nadal jednak była zła. Drużyna zajmowała ostatnie miejsce w lidze.

Przed siódmą kolejką ogłoszono, że nowym trenerem Olimpii będzie Piotr Rzepka, który ostatnio pracował w Gryfie Wejherowo. Drużyna z Zambrowa pod wodzą nowego szkoleniowca uzyskała korzystny wyniki w wyjazdowym spotkaniu z Puszczą Niepołomice, która zajmuje trzecie miejsce w lidze.

Olimpia co prawda przegrywała od 36. minuty, ale udało jej się wyrównać. W 73. minucie rzut karny wykorzystał Artur Bogusz. Drużyna z Zambrowa nadal jest ostatnia, ale ma tyle samo punktów co trzy inne zespoły. W następnej kolejce zagra natomiast z jedną z nich. Do Zambrowa przyjedzie Rozwój Katowice.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Puszcza Niepołomice - Olimpia Zambrów 1:1 (1:0)

Strzelcy bramek: Michał Czarny (36.) - Artur Bogusz (73.-karny).

Puszcza: Marcin Staniszewski - Łukasz Furtak, Piotr Stawarczyk, Michał Czarny, Michał Mikołajczyk - Bartosz Żurek (61. Kamil Łączek), Marcel Kotwica (85. Łukasz Krzysztoń), Longinus Uwakwe, Maciej Domański, Filip Wójcik (64. Dawid Kuliga) - Marcin Orłowski (86. Arkadiusz Gajewski).

Olimpia: Maciej Humerski - Artur Bogusz, Michał Kuczałek, Mariusz Gogol, Rafał Włodarczyk - Karol Buzun (64. Bartosz Biel), Daniel Michałowski, Bartosz Osoliński, Łukasz Grzybowski (43. Przemysław Jastrzębski), Jakub Bach (74. Mateusz Jastrzębski) - Fabian Piasecki (62. Sebastian Szerszeń).

Więcej o: