EA dopina wszystko na ostatni guzik przed premierą FIFA 23. Jakie będą tego efekty, to już gracze sprawdzą sami pod koniec września. Tak czy inaczej kanadyjscy twórcy mocno stawiają na promocję tytułu. Temu też grono ambasadorów najnowszej odsłony znacząco się powiększyło i to o kilka głośnych nazwisk.
Ambasadorzy FIFA 23 biorą aktywny udział w promocji tytułu. Piłkarze, którzy dogadali się z EA Sports, znacznie częściej otrzymują specjalne karty i wydaje się, że ogólnie kanadyjska ekipa patrzy na nich dużo bardziej przychylnym okiem w kwestii przyznawania statystyk czy wyróżniania ich za poszczególne aspkety.
Piłkarze biorą udział w różnego rodzaju wydarzeniach, wrzucając również specjalne wpisy na swoje profile na portalach społecznościowych. Przed kilkoma tygodniami jako pierwszych ambasadorów ogłoszono Viniciusa Juniora, Samanthę Kerr oraz Kyliana Mbappe, który znalazł się również na podstawowej okładce samej gry.
Więcej treści esportowych na Gazeta.pl.
EA znacznie rozszerzyło grono swoich reprezentantów. W niedzielne popołudnie twórcy potwierdzili kolejnych ambasadorów, publikując przy tym karty, jakie ci otrzymają w FIFA 23. Współpracę z EA Sports nawiązali:
Część z wymienionych zawodników jest w bliższych stosunkach z EA już od kilku lat. W każdym razie w tym roku można się spodziewać, że każdy z nich otrzyma przynajmniej po parę specjalnych kart w FIFA Ultimate Team, gdyż taka jest już typowa praktyka ze strony twórców, którzy często faworyzują swoich ulubieńców.
Komentarze (0)
Nowe twarze FIFA 23. Lista jest imponująca
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy - napisz pierwszy z nich!