Łomża Kielce gra z Szeged w Lidze Mistrzów. Gdzie i kiedy oglądać mecz? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Szczypiorniści Łomży Industrii Kielce w środę, 7 grudnia rozegrają swój kolejny mecz w Lidze Mistrzów. W 9 kolejce grupy B rywalem Kielczan będzie zespół Pick Szeged. Początek spotkania o godzinie 18:45. Gdzie obejrzeć to starcie? Transmisja TV, stream online.

Łomża Industria Kielce po ośmiu kolejkach fazy grupowej Ligi Mistrzów zajmuje 2 miejsce w tabeli grupy B. Zespół z Kielce traci punkt do mającej 15 oczek, liderującej FC Barcelony. Do tej pory dziewiętnastokrotny mistrz Polski odniósł sześć zwycięstw, a jedyne dwie porażki zapisała im na koncie właśnie hiszpańska potęga.

Łomża Industria Kielce walczy o piąte zwycięstwo z rzędu w Lidze Mistrzów. Rywal daleko w tyle

Mimo dużych problemów w kieleckim klubie Łomża ma aktualnie serię czterech wygranych meczów z rzędu w Lidze Mistrzów. W ubiegłym tygodniu szczypiorniści Tałanta Dujszebajewa pokonali na wyjeździe norweskie Elverum 27-26. Wcześniej zespół z Kielc wychodził zwycięsko z meczów z: Celje, Szeged i ponownie Elverum. Ostatnia porażka mistrza Polski to ta z Barceloną (22 października), kiedy Kielczanie przegrali 39-28.

Rywale Łomży zdobyli zaledwie 6 punktów w 8 meczach tegorocznej Ligi Mistrzów. Węgierski zespół wygrał co prawda ostatnio dwa razy z Celje, jednak nadal pozostaje w dole tabeli grupy B. Szeged jest wiceliderem krajowej ligi, mając tyle samo punktów co Veszprem, ale gorszy bilans bramkowy.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Wyraźnym faworytem spotkania z Szeged jest Łomża. Kielecki klub nie przegrał z Węgrami od 2015 roku. Siedem kolejnych starć to były zwycięstwa polskiej ekipy. Mecz odbędzie się jednak na terenie Szeged, dlatego szczypiorniści Łomży muszą być skoncentrowani od początku do końca.

Pick Szeged - Łomża Industria Kielce. Kiedy i gdzie oglądać mecz Polaków w Lidze Mistrzów? [Transmisja TV, stream online]

Spotkanie Pick Szeged z Łomżą Industrią Kielce w 9. kolejce Ligi Mistrzów odbędzie się w środę, 7 grudnia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję z meczu mistrzów Polski będzie można zobaczyć w telewizji na kanale Eurosport 1 oraz w internecie za pośrednictwem platformy Player.pl.