Cristiano Ronaldo już podjął decyzję. W szatni powtarza jedno zdanie

- Cristiano Ronaldo powtarza wciąż w szatni kolegom, że ma nadzieję na zmianę drużyny - pisze włoski dziennik "Corriere della Sera".

Światowe media co chwilę podają nowe informacje na temat przyszłości Cristiano Ronaldo. Początkowo wydawało się, że Portugalczyk zostanie w Juventusu, jednak jego rzekomo niedobre relacje z Massimiliano Allegrim miały spowodować, że 36-latek jeszcze latem może zmienić otoczenie. Agent gwiazdora miał już nawet rozpocząć proces poszukiwania nowego klubu.

Zobacz wideo "Grosicki wybrał dobry moment na powrót. Miał już dość tułaczki po świecie"

Germany Soccer Bundesliga Excel mówi: Sprzedać Lewandowskiego! Ostatni dzwonek dla Bayernu Monachium

Ronaldo wciąż powtarza w szatni, że chce odejść

Według włoskiego dziennika "Corriere della Sera" Cristiano Ronaldo liczy, że jeszcze w tym okienku transferowym znajdzie nowego pracodawcę. - Do wtorku, 31 sierpnia, jego agent będzie mu musiał znaleźć nowy klub, przede wszystkim bogaty, bo dotychczas Ronaldo zarabiał astronomiczną tygodniówkę w wysokości 600 tysięcy euro, co daje aż 30 milionów euro rocznie - piszą włoscy dziennikarze.

Dodają również, że Cristiano Ronaldo wciąż w szatni powtarza kolegom z Juventusu, że ma nadzieję na zmianę drużyny. "Corriere della Sera" zwraca uwagę, że gdyby Portugalczyk został w Turynie, to nie miałby już takiego statusu gwiazdy, jak w poprzednich latach.

- Cristiano będzie musiał przyzwyczaić się do nowej roli w szatni Juventusu, gdzie nie będzie już niekwestionowaną gwiazdą. Nadal będzie bohaterem, ale w zupełnie innej formie niż w przeszłości. Allegri, który ma pełne poparcie klubu, oczekuje, że Ronaldo nauczy się zarządzać sobą i nie będzie grał w każdym meczu - piszą Włosi.

Cristiano Ronaldo rozpoczął na ławce rezerwowych pierwszy mecz nowego sezonu Serie A przeciwko Udinese (2:2). Portugalczyk wszedł na boisko w 60. minucie i w doliczonym czasie gry wpisał się na listę strzelców, ale jego bramka nie została uznana.

Media: AC Milan blisko hitowego transferu. Pozostały już szczegóły Media: AC Milan blisko hitowego transferu. Pozostały już szczegóły

Portugalczyk w Juventusie zagrał w 134 meczach, zdobył 101 bramek i miał 22 asysty.

Więcej o: