Młodzieżowy reprezentant Włoch zginął w wypadku samochodowym

19-letni Daniele Guerini zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło w Rzymie. Piłkarz drużyn młodzieżowych Lazio zginął na miejscu, a dwóch jego kolegów trafiło do szpitala.

Jak informują włoskie media, Daniele Guerini po zakończeniu treningu młodzieżowego zespołu Lazio, wraz z dwoma kolegami miał wypadek samochodowym w Rzymie. Ich auto zderzyło się z mercedesem, prowadzonym przez 68-latka. 19-letni piłkarz zginął na miejscu, a jego koledzy zostali przetransportowani do szpitala. 68-latek nie ucierpiał fizycznie, ale jest w szoku.

DLOGD / Mecz towarzyski Polska - Finlandia . Bartlomiej DragowskiDrągowski musiał zejść z boiska. Agent Polaka przekazał nowe informacje

Zobacz wideo Paulo Sousa był kiedyś strasznym palaczem. "Rzucił szybko po przyjeździe do Juventusu"

Daniele Guerini był ofensywnym pomocnikiem, który w 2016 roku przeniósł się z młodzieżowych zespołów Lazio do Torino. Następnie wędrował między klubami - był piłkarzem Fiorentiny, SPAL. Na początku 2021 roku wrócił do Lazio. Uważano, że ma doskonałą technikę i bardzo dobrze wykonuje rzuty wolne.

Media: Zieliński może pobić transferowy rekord. Trzy wielkie kluby chcą PolakaMedia: Zieliński może pobić transferowy rekord. Trzy wielkie kluby chcą Polaka

Guerini to także młodzieżowy reprezentant Włoch. W kadrze U15 rozegrał dziewięć spotkań, w których zdobył jedną bramkę. Z kolei w reprezentacji U16 wystąpił czterokrotnie. Także zdobył jedną bramkę.

Informację o śmierci Gueriniego potwierdził już także klub. - Wciąż niedowierzający i zszokowani bólem prezes i wszyscy pracownicy Lazio gromadzą się myślami wokół rodziny młodego Daniela Gueriniego - napisał klub na oficjalnym profilu na Twitterze.

Więcej o: