CNN pomyliło Lewandowskich! Polak na zdjęciu w artykule o doradcy Trumpa!

Telewizja CNN pomyliła Roberta Lewandowskiego z Coreyem Lewandowskim. Polski piłkarz pojawił się na zdjęciu w artykule na temat doradcy prezydenta USA, Donalda Trumpa.

CNN informowało wówczas o zakażeniu koronawirusem Coreya Lewandowskiego, który jest jednym z doradców prezydenta Trumpa. Ktoś omyłkowo dodał do artykułu zdjęcie Roberta Lewandowskiego z meczu z Borussią Dortmund, gdy Polak walczył o piłkę z Thomasem Meunierem. 

Zobacz wideo Tak Bayern pokonał w hicie Borussię Dortmund! Zobacz skrót [ELEVEN SPORTS]

CNN wybrało nie tego Lewandowskiego! Pomyliło go z doradcą Donalda Trumpa

Telewizja szybko poprawiła swój błąd, ale zrzuty ekranu z artykułem opatrzonym zdjęciem napastnika Bayernu Monachium pojawiły się na mediach społecznościowych. - Może CNN twierdzi, że to te same osoby - sugerował jeden z internautów. 

Corey Lewandowski był szefem kampanii wyborczej Donalda Trumpa od stycznia 2015 do czerwca 2016 roku. Później został doradcą prezydenta. Jego pozytywny wynik testu na koronawirusa był prawdopodobnie wynikiem przebywania w Białym Domu podczas wydarzenia towarzyszącego wyborom prezydenckim, które amerykańskie media określają mianem ogniska zakażeń. 

Obrońcy Eintrachtu Frankfurt ujawnił, że grożono mu śmiercią! Obrońcy Eintrachtu Frankfurt ujawnił, że grożono mu śmiercią! "To była moja wina"

Robert Lewandowski w meczu z Borussią Dortmund zdobył gola głową, a jego Bayern Monachium pokonał rywali 3:2. Monachijczycy są liderem Bundesligi po siedmiu kolejkach z dorobkiem 18 punktów i przewagą dwóch punktów nad RB Lipsk. Borussia zajmuje trzecie miejsce z 15 punktami. Lewandowski prowadzi w klasyfikacji strzelców rozgrywek z 11 trafieniami. 

Robert Lewandowski popisuję się sztuczkami z piłkąBayern pokazał popisy Lewandowskiego. Polak dostał nowy przydomek [WIDEO]

Więcej o: