Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Koszmarny błąd nowego bramkarza Bayernu. "Neuer ogląda i się śmieje"

Schalke przegrało u siebie w sobotnim meczu 23. kolejki Bundesligi z RB Lipsk 0:5. Tak wysoka porażka przytrafiła im się pierwszy raz od 39 lat. Wszystko zaczęło się od fatalnego błędu bramkarza Alexandre'a Nuebela, który już w lipcu przejdzie do Bayernu Monachium. "Manuel Neuer tylko ogląda i się śmieje" - mówili o sytuacji komentatorzy Eleven Sports.

Schalke w meczu 23. kolejki Bundesligi przegrało u siebie z RB Lipsk aż 0:5. To najwyższa ich porażka od 39 lat. Pierwsza bramka padła już w 54. sekundzie,. Wtedy katastrofalna pomyłka przytrafiła się Alexanderowi Nuebelowi, bramkarzowi Schalke, który od lipca będzie grał dla Bayernu Monachium

Zobacz wideo Bayern - Paderborn 3:2. Gol Dennisa Srbeny [ELEVEN SPORTS]

Obecnie bramkarzem lidera Bundesligi jest Manuel Neuer, który w tej kolejce Bundesligi też popełnił spory błąd, przez który jego drużyna straciła bramkę. Ma jednak o wiele wyższą pozycję w klubie, przez co Nuebel swoją pomyłką nie polepszył sytuacji przed przyjściem do Bayernu. "Kuriozalne zachowanie Alexandra Nuebela. Jakby zamknął oczy i wystawił rękę. Niebywałe. Manuel Neuer tylko ogląda i się śmieje" - opisywali w trakcie meczu komentatorzy Eleven Sports.

RB Lipsk dzięki temu zwycięstwu utrzymało punkt straty do Bayernu, który w piątek męczył się z Paderbornem, czyli ostatnią drużyną w tabeli. Schalke jest szóste w tabeli. Do prowadzącego Bayernu traci 13 punktów.