LM. Atletico - Real. Carvajal uderzył i chciał ugryźć Mandżukicia?

Daniel Carvajal uderzył Mario Mandżukicia podczas ćwierćfinałowego starcia Ligi Mistrzów pomiędzy Atletico Madryt a Realem Madryt. Być może chciał również ugryźć swojego rywala.

Wskazuje na to jedno z ujęć kamery. Chodzi o sytuację z 60. minuty, gdy Carvajal powinien dostać czerwoną kartkę za uderzenie chorwackiego napastnika.

Sam zainteresowany zaprzecza. - Zauważyłem po meczu, że zostałem oskarżony o ugryzienie rywala. Chciałbym wyjaśnić, że nie próbowałem ani nie ugryzłem nikogo - napisał Carvajal po meczu na Twitterze.

Mandżukić brał udział w innych kontrowersyjnych sytuacjach. W drugiej połowie Sergio Ramos uderzył go łokciem w twarz, przez co mocno krwawił i kilka minut spędził poza grą, gdzie był opatrywany. Ramos stwierdził, że nie wiedział, gdzie znajdował się Chorwat, i nie uderzył go celowo. Mario Suarez z Atletico narzekał na wybór sędziego - mecz prowadził Serb Milorad Mazić. - Arbiter był bardzo zły. Z całym szacunkiem, ale nie wolno wybrać na taki mecz kogoś z Serbii. Pokazał, że jest za słaby.

Mandżukić jednak nie pozostawał dłużny swoim rywalom. Faulował aż siedem razy i dostał żółtą kartkę. Nikt częściej nie przekraczał przepisów w tej edycji Ligi Mistrzów. Chwalił go jego szkoleniowiec, Diego Simeone. - Mario miał ciężki mecz i musiał walczyć z Ramosem oraz Varanem. Zagrał świetnie, dużo walczył.

Zobacz wideo

Którym działaczem PZPN jesteś? [PSYCHOTEST]

źródło: Okazje.info

Więcej o: