Elon Musk skomentował nawiązanie do spadku Wisły Kraków. "Zadrapanie"

Wisła Kraków po 26 latach gry w Ekstraklasie spadła do 1.ligi. W poniedziałek po raz kolejny sytuację Wisły na Twitterze skomentował jej współwłaściciel, Jarosław Królewski. Niespodziewanie odpowiedział mu Elon Musk, najbogatszy człowiek na świecie.

Na jedną kolejkę przed końcem ligowych zmagań drużyna z Krakowa zajmuje 16. miejsce w tabeli z czteropunktową stratą do Śląska Wrocław. Spadek Wisły stał się faktem po tym, jak w ostatniej kolejce przegrała ona 2:4 z Radomiakiem. Teraz wiele osób komentuje sytuację krakowskiego klubu.

Zobacz wideo Vuković nie może narzekać na brak ofert. "Z odbieraniem telefonu nie mam problemu"

Królewski komentuje spadek Wisły. Elon Musk odpowiada

Po ostatnich wydarzeniach związanych ze spadkiem dość obszernie do sytuacji na Twitterze odniósł się współwłaściciel klubu, Jarosław Królewski. Najpierw tuż po spotkaniu z Radomiakiem przeprosił za spadek, a później przedstawił pokrótce plan przygotowań do kolejnego sezonu, który ma opierać się między innymi na rozmowach z zawodnikami i przedstawicielami biznesowymi. 

W poniedziałek w nocy Królewski zamieścił także na swoim profilu dość wymowne zdjęcie odnoszące się zapewne do sytuacji, w której znalazł się klub z Reymonta. Na fotografii widać Elona Muska, przyglądającego się zniszczonym fragmentom rakiety Falcon. Królewski podpisał zdjęcie następująco: "Falcon - zawsze miło zobaczyć to zdjęcie".

Jarosław KrólewskiWspółwłaściciel Wisły Kraków zapowiada odbudowę. "Rozmowy ze wszystkimi piłkarzami"

Wpis krótko skomentował sam Elon Musk. Przedsiębiorca napisał: "Po prostu zadrapanie", na co współwłaściciel Wisły odpowiedział: "Dobra metafora każdego tymczasowego nieszczęścia w życiu", co sugeruje, że post odnosił się do spadku krakowskiego klubu. Królewski nawiązał tym samym do samego siebie i fiaska projektu odbudowy Wisły Kraków. 

Elon Musk w 2022 roku po raz pierwszy został uznany za najbogatszego człowieka na świecie. Szef Tesli i SpaceX, ma majątek szacowany na 219 mld dolarów.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Wisła spada z ligi. Środowisko piłkarskie komentuje

Po spadku Wisły Kraków coraz więcej osób odnosi się to sytuacji tego klubu. W poniedziałkowym programie Sport.pl LIVE założyciel stowarzyszenia Socios Wisły, Witold Ekielski w gorzkich słowach skomentował sposób zarządzania klubem. - Dzisiaj czuję ogromny zawód. Czuję, że mogliśmy być po trzech latach rozwoju, zmian na lepsze. Jak ja sobie myślę, że po trzech latach spadliśmy do pierwszej ligi, to jestem zawiedziony tym, w jaki sposób zarządzano klubem - powiedział Ekielski.

Kazimierz Kmiecik mocno przeżył degradację Wisły KrakówKazimierz Kmiecik załamany spadkiem. "Nic się nie chce: jeść, spać, gadać"

Z kolei napastnik Wisły, Zdenek Ondrasek wyznał, że drużynie zabrakło liderów. - W tej drużynie nie ma takich piłkarzy jak Arek Głowacki czy Paweł Brożek. - powiedział i dodał, że długo nie docierało do niego to, że spadek Wisły stał się faktem - Bardzo długo dochodziło do mnie co się wydarzyło. To jest taka rzecz, w którą nikt nie wierzył, nawet w najgorszych myślach. Człowiek sobie tego nie wyobrażał. Do godzin porannych siedziałem i myślałem co się stało. Taka jest rzeczywistość.

Więcej o: