Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lewandowski ze smutkiem w oczach. "W najgorszym momencie". Apeluje do kibiców [WIDEO]

Kanał PZPN "Łączy nas piłka" opublikował kulisy meczu eliminacyjnego Anglia - Polska (2:1), kończącego pierwsze zgrupowanie za kadencji Paulo Sousy. Na filmie można zobaczyć, jak na swoją kontuzję, która wyeliminowała go z meczu na Wembley, zareagował kapitan reprezentacji Robert Lewandowski. "Przydarzyło się to w najgorszym momencie, ale ryzyko jest duże" - mówił napastnik Bayernu Monachium.
Zobacz wideo

"Kadra sobie poradzi, bez problemu"

- To się wydarzyło dwie minuty przed moim zejściem, w polu karnym rywala. Zagrałem piłkę i mi spadł przeciwnik na prawą nogę, którą mi przegięło - opowiadał o swojej kontuzji w meczu z Andorą Robert Lewandowski. Miało to miejsce po godzinie gry, gdy napastnik Bayernu Monachium miał lada moment opuścić boisko. Lewandowski doznał urazu więzadła pobocznego w kolanie i nie mógł wystąpić na Wembley.

- Przydarzyło się to w najgorszym momencie, ale pierwsze dni są najbardziej niebezpiecznie przy tego typu kontuzjach. Kolano jest osłabione, a gdy nie ma stabilizacji, to ryzyko jest duże. (...) Jakbyśmy grali z dwa dni później, to może na siłę by się udało. Szkoda, zagrać z Anglią zawsze fajnie - ubolewał najlepszy piłkarz na świecie w 2020 roku. 

- Kadra sobie poradzi, bez problemu. (...) Wembley to Wembley, na Narodowym zagram! - zapewniał Lewandowski w materiale kanału Łączy Nas Piłka, wystosowując apel do kibiców: - Pozdrawiam was wszystkich. Oglądajcie i wspierajcie nas, kibicujcie nam, bo czujemy wasze wsparcie. Potrzebujemy was.

Przedłużone zgrupowanie polskiej kadry. Sousa od początku ma pod górkęPrzedłużone zgrupowanie polskiej kadry. Sousa od początku ma pod górkę

Więcej możecie zobaczyć na wideo:

 
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ