Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Messiemu puściły nerwy podczas rzutów karnych. Słychać było, co krzyczał do rywali! [WIDEO]

Argentyna awansowała do wielkiego finału Copa America. W półfinale pokonali po rzutach karnych Kolumbię 3:2. Kamery uchwyciły zachowanie Leo Messiego, który prowokował rywali podczas serii jedenastek.

Kolumbijczycy fatalnie wykonywali serię jedenastek. Nie strzelili aż trzech z pięciu rzutów karnych. Bramkarza nie pokonali David Sanchez, Yerry Mina oraz Edwin Cardona. Wszystkie ich strzały obronił Emiliano Martinez. Do siatki trafili tylko Juan Cuadrado i Miguel Borja. Wśród Argentyńczyków spudłował tylko Rodrigo De Paul. Bramki zdobyli Leo Messi, Leandro Paredes i Lautaro Martinez.

Fatalne pudło Lautaro Martineza w meczu Argentyna - KolumbiaWielki hit w finale Copa America! Koncert bramkarza w rzutach karnych [WIDEO]

Zobacz wideo "Krytycy Luisa Enrique schowali się z powrotem do jaskini"

Leo Messi prowokował swoich rywali podczas serii rzutów karnych

Kamery uchwyciły zachowanie Leo Messiego podczas serii rzutów karnych. Argentyńczyk strzelał w swojej drużynie jako pierwszy, pewnie wykorzystał swoją "jedenastkę". Potem zaczął prowokować swoich rywali, skacząc z radości i klaszcząc po spudłowanym strzale swoich rywali. Z powodu braku obecności kibiców na trybunach można było usłyszeć, jak Messi krzyczał do Martineza "teraz też będziesz tańczył?", gdy ten spudłował swój strzał, zmniejszając szansę Kolumbii na awans do finału Copa America.

Finał Copa America, w którym zmierzą się Argentyna - Brazylia odbędzie się w niedzielę o godz. 2 na stadionie Marcana w Rio de Janeiro. Dzień wcześniej na Estadio Nacional de Brasília pojedynek o trzecie miejsce: Kolumbia - Peru.

Więcej o: