Katastrofa naszego rywala na Euro. Lada moment jeszcze gorzej? [Typy bukmacherskie]

Taśma dnia, czyli lista typów bukmacherskich na wtorek 30 marca. Czekają nas kolejne mecze eliminacyjne do mundialu w Katarze.

20:45 Belgia - Białoruś I Nasz typ: Belgia wygra i zachowa czyste konto, a De Bruyne zaliczy asystę

Belgowie może nie zachwycają, o czym świadczy ostatni remis z Czechami 1:1, ale i tak powinni sobie gładko poradzić z Białorusinami, którzy niedawno potrafili przegrać z Albanią czy Rumunią. Asystę w tym meczu zanotuje Kevin De Bruyne.

Zobacz wideo Boniek o kontuzji Lewandowskiego, nerwach Sousy i meczu na Wembley [SEKCJA PIŁKARSKA #83]

20:45 Turcja - Łotwa I Nasz typ: Turcja wygra co najmniej dwoma golami i zachowa czyste konto

Turcy są w gazie. Ograli Holandię 4:2 i Norwegię 3:0, a teraz mierzą się ze słabiutką Łotwą. Wynik jest jasny. Pytanie, o rozmiar zwycięstwa Turków. Spodziewamy się co najmniej dwubramkowej przewagi. Reprezentacja Turcji  po raz ostatni wystąpiła na mistrzostwach świata w 2002 roku i zajęła trzecie miejsce. Teraz, znów pod wodzą legendarnego trenera Senola Gunesa, Turcja jest na dobrej drodze, by po 20 latach wrócić na mundial

20:45 Słowacja - Rosja I Nasz typ: Rosja wygra jednym golem

Słowacja zremisowała poprzednie dwa spotkania, ale grała tylko z Cyprem i Maltą. Z kolei Rosjanie mają już sześć punktów. Teraz remisu nie będzie. Słowacy, nasi grupowi rywale na Euro 2021, przegrają, ale tylko jednym golem.

Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać i są dozwolone od 18. roku życia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.