Serwis NaNarty.Sport.pl poleca:

Gdzie na narty

 • Gardenissima 2017 - Slalom gigant w stylu maratońskim!

  Gardenissima 2017 - Slalom gigant w stylu maratońskim!

  Na stokach Secedy w Valgardenie rozgrywany jest co roku najdłuższy slalom gigant na świecie. Sześć kilometrów jazdy na tyczkach. Prawdopodobnie większość narciarzy przejechała taką trasę nie jeden raz, ale pokonać slalom gigant o tej długości to już nie taka prosta sprawa!

 • Zjechać trasą Pucharu Świata. A nawet trzema! [WIDEO i ZDJĘCIA]
 • Skitouring w Południowym Tyrolu [WIDEO i ZDJĘCIA]
 • Giro delle Cime - narciarska wyprawa w Dolomitach [WIDEO i ZDJĘCIA]
 • La Dolce Vita - włoskie Apres ski [WIDEO i ZDJĘCIA]
 • Ekstremalne Apres ski [WIDEO i ZDJĘCIA]

  Ekstremalne Apres ski [WIDEO i ZDJĘCIA]

  Basen, sauna i restauracja po nartach? Są też inne możliwości. Podczas wyprawy do Południowego Tyrolu załoga SüdtirolTrip spróbowała zupełnie innego sposobu na Apres ski - rowery na stoku, ścianka wspinaczkowa i wspinaczka w lodzie. Zobacz, jakich przygód możesz spróbować podczas wyjazdu na narty.

 • #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [RELACJA]

  #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [RELACJA]

  Pomysł był prosty. Grupa przyjaciół, jedno auto i dwa tygodnie dobrej zabawy na północy Włoch. Ewa, Franek, Kuba, Marcin i Olek spróbowali najlepszych zimowych atrakcji, jakie Południowy Tyrol ma do zaoferowania. Oprócz jazdy po przygotowanych stokach, próbowali skiturów, jazdy na fatbike'ach, wspinaczki oraz (co zrobić, taka praca) Apres ski. Poznajcie Południowy Tyrol widziany ich oczami, przeczytajcie relacje, zobaczcie zdjęcia i filmy z wyjazdu!

 • Określ jakim typem narciarza jesteś i wybierz najlepszy dla siebie ośrodek narciarski!
 • Południowy Tyrol. 10 rad dla jadących w Dolomity

  Południowy Tyrol. 10 rad dla jadących w Dolomity

  Jeśli zdecydowaliście się wyjechać na ferie zimowe we włoskie Dolomity, a w szczególności do Południowego Tyrolu - ten tekst jest dla Was! Znajdziecie tu 10 podpowiedzi odnośnie tego, co warto sprawdzić przed wyjazdem oraz czego szukać i próbować na miejscu. Dzięki temu Wasz wyjazd może okazać się nie tylko przyjemniejszy, ale także prostszy.

 • #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [ZAPOWIEDŹ]

  #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [ZAPOWIEDŹ]

  Czwórka przyjaciół, cztery różne punkty widzenia i jeden kierunek wyjazdu. Ekipa Na Narty.sport.pl i FREERIDERS wyrusza na dwutygodniową wyprawę do Południowego Tyrolu. Poszukają najlepszych stoków w regionie, zjadą trasami Pucharu Świata, sprawdzą potencjał skiturowy i freeridowy tego kawałka Dolomitów. Po całym dniu na stoku skosztują lokalnych specjałów i tupną narciarskim butem w barach Apres ski. #SüdtirolTrip to wyprawa, którą warto śledzić!

 • Hintertux - jazda na lodowcu przez okrągły rok

  Hintertux - jazda na lodowcu przez okrągły rok

  Lodowiec Hintertuxer to jedyny całoroczny ośrodek narciarski w Austrii i jedno z niewielu takich miejsc w Europie. Niezależnie, czy w Polsce doskwiera nam brak słońca i ziąb, czy nieznośne letnie upały, 3250 metrów nad poziomem morza na Hinter zawsze można przypiąć narty i "puścić się" w dół. W lecie i wczesną jesienią na zjeżdżających czeka 20 do 30 km tras. Zimą Hinter oferuje 60 kilometrów przygotowanych stoków, a cały region Zillertal ponad osiem razy więcej.

 • 'Harakiri' i inne doznania. Najlepsze trasy i punkty widokowe w Zillertal.
 • Zillertal - 508 kilometrów bajkowych tras

  Zillertal - 508 kilometrów bajkowych tras

  Znany większości polskich narciarzy austriacki lodowiec Hintertux to, dosłownie i w przenośni, zaledwie wierzchołek góry lodowej. Wokół tego słynnego lodowca działa olbrzymi, różnorodny i niejednokrotnie zapierający dech w piersi ośrodek Zillertal.

 • 7 ośrodków narciarskich, które warto odwiedzić w 2017 roku
 • 7 najciekawszych ośrodków apresski w Europie

  7 najciekawszych ośrodków apresski w Europie

  Wyjazd na narty to nie tylko śnieg, wyciągi i kolejne skręty. Ważne jest też tzw. "apres-ski? - czyli zabawa na stoku (i nie tylko) po zakończeniu udanego dnia jazdy! Przedstawiamy naszym zdaniem najlepsze ośrodki oferujące apres-ski w Europie.

Copyright © Agora SA