#SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [ZAPOWIEDŹ]

Czwórka przyjaciół, cztery różne punkty widzenia i jeden kierunek wyjazdu. Ekipa Na Narty.sport.pl i FREERIDERS wyrusza na dwutygodniową wyprawę do Południowego Tyrolu. Poszukają najlepszych stoków w regionie, zjadą trasami Pucharu Świata, sprawdzą potencjał skiturowy i freeridowy tego kawałka Dolomitów. Po całym dniu na stoku skosztują lokalnych specjałów i tupną narciarskim butem w barach Apres ski. #SüdtirolTrip to wyprawa, którą warto śledzić!

Czwórka młodych ludzi - Ewa, Marcin, Olek i Franek - wyjeżdża razem na dwa tygodnie w Dolomity. Każde z nich lubi w górach trochę co innego, wspólnie pokażą Wam to, co w Południowym Tyrolu uznają za najciekawsze. Miłośnicy narciarstwa, snowboardu i podróży z pewnością znajdą w ich relacji coś ciekawego.

Przedstawienie postaci

Ewa Gajewska

Najprawdziwsza góralka z Zakopanego. Wieloletnia zawodniczka AZS Zakopane, jako reprezentantka Polski w skialpinizmie startowała w wielu międzynarodowych zawodach. Obecnie trenerka narciarstwa, która po całym dniu spędzonym na stoku zawsze znajdzie siłę, by sprawdzić co słychać w Apres ski. Kobiecy pierwiastek i zdecydowanie najładniejszy członek ekipy.

Olek Pobikrowski

Współzałożyciel FREERIDERS, wieloletni zawodnik Akademickich Mistrzostw Polski i doskonały narciarz pozatrasowy ze stajni Majesty. Od podchodzenia na skiturach, zdecydowanie woli zjeżdżanie, lecz gdy góra warta jest grzechu, bez gadania przykleja foki do nart. Najlepszy narciarz w zespole, a także doskonały fotograf.

Marcin Bocian

Snowboardzista, ale na tym kończą się jego wady. Zawsze uśmiechnięty i towarzyski, wieloletni członek kadry narodowej i aktualny Mistrz Polski w Snowboardcrossie. Na wyprawie spojrzy na Południowy Tyrol oczami miłośnika jednej deski, a jako członek Laola Team będzie odpowiedzialny za materiał wideo z wyjazdu.

Franek Przeradzki

Redaktor Nanarty.sport.pl i drugi współzałożyciel FREERIDERS. Od wielu lat jeździ do Południowego Tyrolu i darzy ten region wielką sympatią. Pomysłodawca projektu i jego drugi fotograf. Zimą uwielbia być w górach, niezależnie od aktualnego kierunku przemieszczania się. Jest spora szansa, że na Apres ski nie pozwoli Ewie tańczyć samej na stole...

Jak obserwować wyprawę #SudTirolTrip

Cały projekt będzie można śledzić na wielu platformach:

W serwisie Na Narty.sport.pl znajdziecie opisy ośrodków, zdjęcia i filmy z wyjazdu.

Bieżące posty, zdjęcia ze stoku, krótkie edity wideo i transmisje na żywo będą z kolei dostępne na fanpagach

Na narty.sport.pl | Południowy Tyrol-Inne Włochy FREERIDERS

Na tych, którzy wolą serwis Instagram czeka hasztag #SüdtirolTrip oraz kanały:

visitsouthtyrol | freeridersi | fotolek | franekp

Zapraszamy na wspólną przygodę!

Załoga #SüdtirolTrip