Ekstremalne Apres ski [WIDEO i ZDJĘCIA]

Basen, sauna i restauracja po nartach? Są też inne możliwości. Podczas wyprawy do Południowego Tyrolu załoga SüdtirolTrip spróbowała zupełnie innego sposobu na Apres ski - rowery na stoku, ścianka wspinaczkowa i wspinaczka w lodzie. Zobacz, jakich przygód możesz spróbować podczas wyjazdu na narty.

Tradycyjnie po nartach lubimy dobrze zjeść, wypocząć czy tupnąć, okutą w but narciarski, nogą w barze Apres ski. Włosi w Południowym Tyrolu podchodzą do sprawy nieco bardziej ekstrawagancko [ Włoskie Apres ski ]. Podczas dwutygodniowej wyprawy #SüdtirolTrip spróbowaliśmy czegoś więcej, zobaczyliśmy jakie, dostępne dla wszystkich, a zarazem ekstremalne atrakcje ma do zaoferowania region. W Val Gardenie, przed otwarciem wyciągów zjechaliśmy na rowerze (fatbike) po stoku Dantercepies. W Brunico na sztucznej ścianie przypominaliśmy sobie podstawy wspinaczki, a w okolicach Corvary w Alta Badia przewodnik uczył nas podstaw wspinaczki w lodzie. Jak wyszło? Zapraszam na film.

Ten film to jeden z sześciu powstałych podczas wyprawy SüdtirolTrip. Pozostałe możesz zobaczyć pod poniższymi linkami:

Relacja #SüdtirolTrip | Wycieczka Giro delle Cime | Skitouring | Zjechać trasą Pucharu Świata | Włoskie Apres ski | Ekstremalne Apres ski

Franek Przeradzki