Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Jan Bednarek w XI kolejki według SofaScore

Zdaniem statystycznego portalu "SofaScore" Jan Bednarek był jednym z najlepszych zawodników tej serii gier.

W czwartek zakończyła się trzecia i ostatnia kolejka fazy grupowej mistrzostw świata. Jest to bardzo dobry moment na podsumowania pierwszej części rosyjskiego mundialu, a także tej serii gier.

Wiele portali tworzy swoje zestawienia najlepszych piłkarzy trzeciej kolejki fazy grupowej. Nie inaczej zrobił statystyczny portal "SofaScore". Jest to strona na której można na bieżąco sprawdzać wyniki spotkań na całym świecie, natomiast przy najmocniejszych ligach oraz pucharach są dostępne także statystyki poszczególnych zawodników. Na ich podstawie wystawiana jest ocena zawodnika w danym meczu. Zdaniem tego serwisu jednym z takich najlepszych zawodników w tej kolejce był reprezentant Polski, Jan Bednarek.

Piłkarz Southampton zdobył bramkę w meczu przeciwko Japonii, która dała "biało-czerwonym" pierwsze i jedyne punkty na trwających mistrzostwach świata. Oprócz bramki 22-letni defensor zagrał bardzo dobre i pewnie na swojej pozycji.

Nie uszło to uwadze portalowi "SofaScore", który przyznał Polakowi ocenę 8,2 i umieścił go w najlepszej XI trzeciej kolejki fazy grupowej mistrzostw świata. Oprócz Polaka w najlepszej drużynie kolejki znaleźli się m.in. Neymar, Isco, Lionel Messi, Milan Badelj czy Thiago Silva.

Urugwaj - Portugalia. Przewidywane składy

Francja - Argentyna. Przewidywane składy

Irena Szewińska nie żyje

Irena Szewińska nie żyje. Świat sportu żegna "najwybitniejszą"

Najnowsze informacje