MŚ 2018. Jakie są ceny biletów na mecze mundialu?

W niedzielę reprezentacja Polski zwycięstwem z Czarnogórą (4-2) zapewniła sobie awans na mistrzostwa świata 2018. Jakie są ceny biletów na mecze mundialu?

Pierwsza tura sprzedaży biletów ruszyła w połowie września, a zakończy się 12 października. Druga tura potrwa od 5 grudnia do 31 stycznia. Bilety zostaną przydzielone szczęściarzom poprzez losowanie.

W trzeciej turze, która potrwa od 13 marca do 3 kwietnia, będzie już można bezpośrednio kupować bilety na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy. Taka sama możliwość będzie również w ostatniej turze - tuż przed turniejem i w trakcie jego rozgrywania.

Najtańszy bilet - na drugie grupowe spotkanie z miejscem za bramką - kosztuje 105 dolarów. Najdroższy jest finał - za najlepsze miejsce trzeba będzie zapłacić 1100 dolarów. Za najtańsze 455, czyli blisko 1700 złotych.

Ceny biletów w dolarach (jeden dolar to 3,68 zł):

Ceny biletów (w dolarach) na mundial w RosjiCeny biletów (w dolarach) na mundial w Rosji twitter.com

Polska na pewno znajdzie się w pierwszym koszyku podczas losowania fazy grupowej. To oznacza, że na pewno nie zagra z Rosją, Niemcami oraz Brazylią. Na mundialu zobaczymy również: Anglię, Hiszpanię, Belgię, Nigerię, Egipt, Iran, Japonię, Koreę Południową, Meksyk oraz Kostarykę.

Najnowsze informacje