Sceny we Włoszech! Tego Małysz w ogóle się nie spodziewał. Szok

Niedawno we włoskim Trentino odbyło się oficjalne rozpoczęcie sezonu Ski Opening. Na uroczystej kolacji - wraz z żoną Izabelą, córką Karoliną oraz jej mężem Kamilem - pojawił się Adam Małysz. Niedawno legendarny skoczek obchodził urodziny, o czym nie zapomnieli organizatorzy. W restauracji na Małysza i jego rodzinę czekała miła, słodka niespodzianka.

39 wygranych konkursów w Pucharze Świata, cztery Kryształowe Kule za wygranie PŚ czy sześć medali mistrzostw świata - takimi osiągnięciami może pochwalić się Adam Małysz. Jego sukcesy oglądały miliony Polaków, o czym świadczy ostatni raport przygotowany przez "Wirtualne Media".

Zobacz wideo Czy Małysz zamieniłby wszystkie medale na jedno złoto? "Chciałem zdobyć wiele różnych tytułów"

Adam Małysz pojawił się w Trentino. Tam czekała na niego urodzinowa niespodzianka

Od 2022 roku Adam Małysz jest prezesem Polskiego Związku Narciarskiego. Kilka dni temu 46-latek wraz z rodziną pojawił się we włoskim Trentino, aby uczcić otwarcie nowego sezonu Ski Opening. Kiedy Małysz przybył na uroczystą kolację, nagle około 240 osób zebranych w sali zaczęło śpiewać głośne "Sto lat! Sto lat!", po czym na stole pojawił się tort.

Okazja do świętowania była podwójna, ponieważ dokładnie we wtorek 4 grudnia - czyli dzień po mężu - urodziny obchodziła Izabela Małysz. Szef PZN nie krył zaskoczenia. Z pewnością tę wyjątkową chwilę jego cała rodzina zapamięta na długo. Po zjedzeniu tortu przyszedł czas na urodzinową zabawę. We Włoszech rodzina Małyszów pojawiła się w komplecie. Do rodziców dołączyła córka Karolina, która wraz z mężem Kamilem rozpoczęła sezon narciarski.

"Wczoraj dotarliśmy do włoskiej miejscowości Folgarida, gdzie można skorzystać aż z 26 szybkich i nowoczesnych wyciągów oraz 32 tras. Większość z nich jest otwarta od dziś, więc oficjalnie otwieramy sezon" - napisała córka Adama Małysza w mediach społecznościowych, gdzie wspólnie z mężem prowadzi profil "Czyżby podróż?", na którym małżeństwo opowiada o pięknych miejscach na świecie.

córka Małyszacórka Małysza screen https://www.instagram.com/czyzby.podroz/

Trentino znane w Polsce jako Trydent to włoskie miasto i gmina uwielbiana przez naszych rodaków. Wspomniana Folgarida znajduje się w regionie Trydent-Górna Adyga, w gminie Dimaro.

Więcej o:
Copyright © Agora SA