Tom Brady kończy karierę! Legenda odchodzi po 22 latach. Koniec epoki

Tom Brady, legenda ligi NFL, postanowił zakończyć karierę - poinformował ESPN. W NFL rozegrał 22 sezony i zdobył rekordowe siedem mistrzostw.

Amerykańskie media spodziewały się takiej informacji od pewnego czasu. Jak pisze ESPN Brady wiedział, że mecz Tampa Bay Buccaneers z Los Angeles Rams, który odbył się 23 stycznia (Tampa Bay przegrali 30:23 w ćwierćfinale play-offów), będzie jego ostatnim występem w karierze. Brady przygotowuje się do ogłoszenia swojej decyzji o zakończeniu kariery sportowej. Powody takiej a nie innej decyzji są dwa. Zdrowie i rodzina. Mniej znacząca ma być przewidywana rewolucja w składzie Tampa Bay.

Zobacz wideo "Djoković jest największym sportowcem w naszym kraju. Wszyscy jesteśmy po jego stronie"

Niezwykły gest Stefona DiggsaPojawił się w McDonald's i zszokował pracowników. "Jesteś p***m szczęściarzem"

Nie wiadomo, kiedy Brady wystosuje oficjalny komunikat. Możliwe, że stanie się to dopiero po finale Super Bowl. Amerykanin nie chce bowiem przyćmić tego wydarzenia swoim oświadczeniem. ESPN podaje, że Brady nie chce mieć sezonu pożegnalnego, nie chce również być żegnany ze zbyt dużą pompą.

To koniec epoki. Tom Brady przechodzi na emeryturę

Tom Brady to legenda NFL i niekwestionowany rekordzista pod względem zwycięstw w Super Bowl. Udało mu się to siedmiokrotnie, a ostatni raz w lutym zeszłego roku. Z siedmioma mistrzowskimi pierścieniami 44-letni quarterback Buccaneers ma nie tylko więcej tytułów od jakiegokolwiek innego futbolisty, ale też więcej od jakiegokolwiek klubu występującego w NFL (po 6 mają New England Patriots i Pittsburgh Steelers). Przez 19 lat reprezentował barwy New England Patriots. W 2020 roku został zawodnikiem Tampa Bay Buccaneers. Łącznie w NFL rozegrał 22 sezony.

Henry Ruggs III, który spowodował śmiertelny wypadek w stanie Nevada. Źródło https://twitter.com/BleacherReport/status/1455745782510809090/photo/1 // https://twitter.com/8NewsNow/status/1455666148050153473/video/1Ponad 250 km/h i 1,6 promila we krwi. Tragiczny wypadek gwiazdy NFL

Więcej o: