Kolejna gwiazda dołącza do PTW! "REVOLUCJA" na polskim rynku

W ostatnich tygodniach federacja Prime Time Wrestling założona przez Arkadiusza Pawłowskiego i Marcina Rzeźniczka zdaje się nie zatrzymywać. Ogłoszona na 09.10 gala PTW #1 - REVOLUCJA nabiera coraz ciekawszych kształtów, a to m.in. dzięki światowym gwiazdom wrestlingu, które tego dnia pojawią się w Chorzowie. Teraz ogłoszono kolejnego zawodnika!

Marius Al-Ani to reprezentujący Niemcy niezwykle silny i utytułowany wrestler. Al-Ani jest aktualnym mistrzem federacji wXw (Westside Xtreme Wrestling). W przeszłości pas wXw Unified World Wrestling Championship był własnością takich sław jak Tommy End, El Generico, Bryan Danielson, Chris Hero… Lista jest naprawdę długa, a zamyka ją właśnie Marius. W trakcie swojej kariery Al-Ani mierzył się z wieloma zawodnikami światowej klasy. Jego ringową wyższość musieli uznać m.in. Ilja Dragunov, PJ Black, Angelico czy WALTER.

Zobacz wideo Polski wojownik zachwycił Amerykanów. "Czuję powiew czegoś wielkiego"

Była gwiazda WWE też w Polsce

Jednego możemy być pewni: w Prime Time Wrestling niemiecki dominator nie cofnie się przed niczym, żeby znaleźć się na szczycie. Wszak apetyt na kolejne pasy mistrzowskie nigdy nie mija… Kto jeszcze pojawi się na gali PTW #1 - REVOLUCJA. Pierwszym ogłoszonym zagranicznym zawodnikiem jest Chris Masters, aktualnie występujący w NWA (federacji, której właścicielem jest frontman legendarnej kapeli The Smashing Pumpkins, Billy Corgan), gdziejest posiadaczem pasa mistrzowskiego NWA National Championship. W przeszłości ten sam tytuł zdobywały takie wrestlingowe legendy jak m.in. Paul Orndorff, Larry Zbyszko, Ted DiBiase czy Dusty Rhodes. W przeszłości Masters należał do rosteru WWE, gdzie jego wyższość w ringu musiały uznać takie gwiazdy jak np. budzący grozę Kane. Na gali PTW amerykański zawodnik zmierzy się z Robertem Starem, najbardziej utytułowanym polskim wrestlerem ostatnich lat.

Axel Tischer (wcześniej znany jako Alexander Wolfe) to drugi znany zawodnik, który pojawi się w Chorzowie. Jeszcze w maju tego roku reprezentował jedną z najbardziej cenionych federacji na świecie - NXT i pojawiał się na tygodniówkach WWE: Smackdown i RAW.

Nick Aldis to niezwykle utytułowany wrestler, którego PTW zapowiedziało na październikową galę. W przeszłości zdobywał najwyższe laury w takich federacjach jak TNA (tam jako Magnus) czy New Japan Pro-Wrestling. 29 sierpnia tego roku stracił jeden z najbardziej prestiżowych pasów mistrzowskich w świecie wrestlingu, NWA Worlds Heavyweight Championship. Przegrana ta jednak nie przynosi wstydu, bo Aldis mistrzem był aż 1043 dni! W historii high flyingu, czyli stylu wrestlingu opartego na imponujących akrobacjach, było wielu wybitnych zawodników, ale mało który skakał wyżej, lądował pewniej i dokręcał śruby skuteczniej niż „Wonderkid" Jonny Storm. Weteran europejskiej i światowej sceny pro wrestlingu, który zdobywał poklask i uznanie w każdym miejscu w którym się pojawił marzy o tym, by zaprezentować naszej publiczności swój nietuzinkowy styl walki i podbić serca polskich fanów i fanek. Walki Jonny’ego Storma to wielki rollercoaster emocji i wszyscy jesteście zaproszeni na przejażdżkę!

W Chorzowie będziemy też mogli oglądać Joe E. Legenda. Jest on pierwszym mistrzem w historii polskiego pro wrestlingu, człowiekiem, który zjeździł świat wzdłuż i wszerz, osiągając spektakularne sukcesy wszędzie gdzie się pojawił. Miał także swój udział w trenowaniu najlepszych zawodników na tej planecie takich, jak: Edge, Christian czy Trish Stratus.

PTW zachęca by dołączyć do REVOLUCJI

Ponad 80 pasów mistrzowskich w wrestlingowy w CV i wielki apetyt na to, by ta liczba była jeszcze większa. Czego jeszcze możemy spodziewać się na pierwszej gali PTW? Zarówno akademię PTW jak i pierwszą galę reklamują wykonane z rozmachem krótkie klipy, które federacja umieściła na swoich mediach społecznościowych. W tych i innych materiałach reklamowych można zobaczyć m.in. Pawła „Trybsona" Trybałę, czy pogromcę Marcina Najmana, Szymona „Złotówę" Września. Jaką rolę odegrają w federacji Prime Time Wrestling? Jedynym sposobem, żeby się o tym przekonać jest dołączenie do Rewolucji, do czego zachęca PTW!

Pierwsza gala już 9 października 2021 r. w Hali MORiS w Chorzowie!  Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Chorzowa, Andrzej Kotala. W sprzedaży są już bilety na wszystkie sektory, również na płytę i bilety VIP. Nabyć je można TU.

Więcej o: