Narzeczona Błachowicza pokazała zdjęcie. Jest emocjonalny wpis. "Co by się nie działo"

"Coś nie zagrało. Trzeba dać chwilę, aby poukładać sobie to wszystko w głowie i działamy dalej" - czytamy na Instagramie narzeczonej Jana Błachowicza. Dorota Jurkowska okazała wsparcie zawodnikowi MMA, który stracił pas mistrzowski na ostatniej gali UFC 267.

Wszyscy kibice Jana Błachowicza liczyli na kolejną obronę pasa mistrzowskiego, co przedłużyłoby erę panowania zawodnika z Polski. Niestety na ostatniej gali UFC 267 lepszy od 38-latka okazał się o cztery lata starszy Glover Teixeira. - Jeśli będzie szansa na rewanż, to oczywiście się zdecyduję, bo chciałbym zrewanżować się wszystkim, którzy mnie pokonali. Mam jeszcze czas, żeby ten pas odebrać - mówił na konferencji po walce z Brazylijczykiem. Do dalszej walki motywują go również najbliżsi.

Zobacz wideo "To byłby dla mnie zaszczyt". Mamed i Pudzian mówią o hitowej walce

Jan Błachowicz przegrywa w walce o tytuł. "Działamy dalej"

"Za nami kolejne złe dobre doświadczenie. Z takich wyciąga się najwięcej wniosków. Coś nie zagrało. Trzeba dać chwilę, aby poukładać sobie to wszystko w głowie i działamy dalej" - napisała na Instagramie Dorota Jurkowska. "Jan, co by się nie działo, zawsze możesz na mnie liczyć" - dodała w podpisie narzeczona, a także agentka "Cieszyńskiego Księcia".

 

Walka, w której Jan Błachowicz stracił pas mistrzowski UFC w wadze półciężkiej miała miejsce w minioną sobotę. Polak poddał się po dźwigni założonej przez Teixeirę. Choć od starcia z Brazylijczykiem minęło zaledwie kilka dni, prawdopodobnie znany jest już jego następny rywal. -  Podoba mi się pomysł na walkę z Janem Błachowiczem. Wygląda na to, że do tego dojdzie. UFC złożyło mi ofertę walki z nim tej nocy (na UFC 267). Jan chce ponownie walczyć i jest gotowy. On chcę walczyć wkrótce - powiedział Anthony Smith. 

Michał MaterlaSensacja! Michał Materla odchodzi z kolejnej organizacji! Sprzedaje swoje akcje

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl

Pojedynek pomiędzy Błachowiczem a Smithem zgrywa się także terminowo. Polak zdradził, że chciałby odpocząć kilka miesięcy po pojedynku z Teixeirą. Smith zmaga się z problemami zdrowotnymi. Zgodnie z przewidywaniami walka obu zawodników miałaby się odbyć w lutym 2022 roku. 

Więcej o: