FEN 34. Trybson przegrał w rewanżu. Efektowna wygrana Lil Masti

Było dużo dobrego sportu, ale i nie zabrakło rozrywkowych walk celebrytów. W walce wieczoru gali FEN 34 Łukasz "Boroś" Borowski pokonał Pawła "Trybsona" Trybałę. Zwycięstwo odniosła także Lil Masti, zwana niegdyś Sexmasterką.

Przez wiele lat federacja Fight Exclusive Night starała się unikać Freak Fightów, ale wyniki sprzedaży PPV były słabe, więc prezes FEN zmienił koncepcje. Na karcie walk gali nr. 34 pojawiło się kilka starć celebrytów. - Serce boli, ale show must go on - mówił Paweł Jóźwiak. 

Zobacz wideo 27132427

Ale zacznijmy od sportowego zestawienia, w którym Szymon Dusza mierzył się z Cezarym Oleksjiejczukiem, bratem Michała, który walczył w UFC. To było kapitalna walka, niezwykle wyrównana i prowadzona głównie w stójce. Po trzech rundach, sędziowie orzekli, że lepszy był Oleksjiejczuk.

Chabib nie chciał zarobić 100 mln dolarów! Chabib nie chciał zarobić 100 mln dolarów! "Obiecał mamie i dotrzymał słowa"

W walce wieczoru Paweł "Trybson" Trybała mierzył się z Łukaszem Borowskim. W pierwszym pojedynku wygrał "Trybson", pozbawiając rywala kawałka ucha. Tym razem lepszy okazał się Borowski, choć w pierwszej rundzie przeważał "Trybson". W drugiej i trzeciej częściej i mocniej trafiał Borowski. Po walce ogłosił zakończenie kariery.

 

Świetnie zapowiadało się też starcie Jonasa Magarda z Fransem Mlambo, nową gwiazdą federacji. Jednak już na początku pierwszej rundy Mlambo poddał rywala. Nie ma co ukrywać, że wielu kibiców czekało na starcie Lil Masti, zwaną kiedyś Sexmasterką. Jej rywalką była AdaŚledź, która trenuje od zaledwie dwóch tygodni. A że Lil Masti ma wieloletnie doświadczenie zapaśnicze, to błyskawicznie obaliła rywalkę i wygrała właściwie w pierwszej akcji walki.

Warto dodać, że Lil Masti była jedynie wypożyczona do federacji FEN, a swoją gażę przekazała na cel charytatywny.

Murański tym razem wygrał

W innym starciu o charakterze rozrywkowym, a nie sportowym, Epic Cheat Meal, znany youtuber, mierzył się z Jackiem Murańskim, który dwa tygodnie temu na gali FAME MMA 10 przegrał z Arkadiuszem Tańculą. W pierwszej rundzie obaj nie kalkulowali i szli na wymiany. A że nie trzymali gardy, to sporo ciosów przyjęli. W drugiej rundzie Murańskiemu brakowało już paliwa (wypluwał ochraniacz na zęby), ale i tak popisał się kilkoma szarżami. W trzeciej, decydującej, odsłonie Murański sprowadzał youtubera do partera, dzięki czemu ostatecznie wygrał na punkty.

W Kirgistanie, na gali MMA, mogło dojść do tragedii"Tak się zabija ludzi. To było straszne". Do akcji wkroczył sędzia [WIDEO]

 

FEN 34. Wyniki

  • 93,0 kg, MMA: Łukasz "Boroś" Borowski pokonał Pawła "Trybsona" Trybałę przez jednogłośną decyzję sędziów (29-28, 29-28, 29-27). 
  • 61,2 kg MMA: Frans Mlambo pokonał Jonasa Magarda przez poddanie (duszenie gilotynowe) w pierwszej rundzie. 
  • 61,2 kg MMA: Aniela "Lil Masti" Bogusz pokonała Adę "Flychanelle" Śledź przez poddanie (duszenie zza pleców) w pierwszej rundzie.  
  • 77,1 kg, MMA: Cezary Oleksiejczuk pokonał Szymona Duszę przez jednogłośną decyzję sędziów (30-27, 30-28, 29-28).
  • 110,00 kg, MMA: Mateusz "Muran" Murański pokonał Epic Cheat Meala przez jednogłośną decyzję sędziów (29-26, 29-27, 29-27). 
  • 61,2 kg, MMA: Ekaterina Shakalova pokonała Jamilę Sandorę przez poddanie (duszenie zza pleców) w drugiej rundzie. 
  • 94,0 kg, MMA: Adam Radziszewski pokonał Kamila Piórkowskiego przez techniczny nokaut (prawy sierpowy i ciosy w parterze) w pierwszej rundzie. 
  • 61,0 kg MMA: Paulina Paola pokonała Wiktorię "tu_viciia" Gnieciak przez poddanie (duszenie zza pleców) w pierwszej rundzie. 
  • 93,0 kg, MMA: Michał Piwowarski pokonał Kacpra Miklasza przez poddanie (duszenie trójkątne rękoma) w pierwszej rundzie.  
Więcej o: