Młody piłkarz reprezentacji ma jasny cel na Euro 2020! "Chce być motorem napędowym"

- Jestem zawodnikiem, który chce grać w pierwszej jedenastce. Taki jest mój cel. Ja nie mam się za dżokera - mówi Kamil Jóźwik, skrzydłowy reprezentacji Polski.

Reprezentacja Polski przygotowuje się do pierwszego meczu na Euro 2020 ze Słowacją. Kadra Paulo Sousy obecnie trenuje jeden raz dziennie na stadionie w Gdańsku.

Zobacz wideo Kamil Jóźwiak nie chce być jeszcze gwiazdą reprezentacji. Nie chce być też jokerem. Pomocnik reprezentacji Polski wskazał jaką rolę może spełniać w zespole

Mateusz KlichŻart Mateusza Klich rozbawił piłkarzy. "Możemy zamknąć ten dach?" [WIDEO]

Reprezentacja Polski rozpocznie Euro 2020 14 czerwca meczem ze Słowacją w Sankt Petersburgu. Następnie, 19 czerwca zmierzy się z Hiszpanią w Sevilli, a na koniec, 23 czerwca, znowu w Sankt Petersburgu zagra ze Szwecją.

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu.

Nie Lewandowski, nie Zieliński. Włoski trener zachwycony innym Polakiem. Nie Lewandowski, nie Zieliński. Włoski trener zachwycony innym Polakiem. "To skarb"

Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.