Żart Mateusza Klich rozbawił piłkarzy. "Możemy zamknąć ten dach?" [WIDEO]

"Można zamknąć ten dach?" zażartował Mateusz Klich, wchodząc na murawę stadionu w Gdańsku, który niestety nie dysponuje zamykanym dachem. Reprezentacja trenowała dzisiaj w strugach deszczu. Z drużyną trenował wreszcie Jan Bednarek

Reprezentacja Polski przygotowuje się do pierwszego meczu na Euro 2020 ze Słowacją. Kadra Paulo Sousy obecnie trenuje jeden raz dziennie na stadionie w Gdańsku.

Maciej Rybus"Co wziąłbyś od Roberta Lewandowskiego?". Rybus mistrz [WIDEO]

Zobacz wideo „Można zamknąć ten dach?" zażartował Mateusz Klich wchodząc na murawę stadionu w Gdańsku. Reprezentacja trenowała dzisiaj w strugach deszczu. Z drużyną trenował wreszcie Jan Bednarek.

Reprezentacja Polski rozpocznie Euro 2020 14 czerwca meczem ze Słowacją w Sankt Petersburgu. Następnie, 19 czerwca zmierzy się z Hiszpanią w Sevilli, a na koniec, 23 czerwca, znowu w Sankt Petersburgu zagra ze Szwecją.

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu.

Zbigniew Boniek i Paulo SousaBoniek ujawnił rozmowę z Sousą. To dlatego nie powołał Kapustki, Grosickiego i Szymańskiego

Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: