31-letnia bokserka nie żyje. Tragiczne wiadomości

Tragiczna wiadomość ze świata boksu. Nie żyje Julie Le Galliard, utytułowana francuska pięściarka. Przyczyną śmierci 31-latki były komplikacje zdrowotne spowodowane COVID-19.

"Julie Le Galliard zmarła w niedzielny wieczór w szpitalu w Marsylii po dwumiesięcznej walce z komplikacjami spowodowanymi COVID-19" - przekazał francuski związek bokserski. 31-latka przyjęła dwie dawki szczepionki, czym niedawno chwaliła się w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Jan Błachowicz: Nie miałem woli przetrwania. Zrobiło mi się ciemno przed oczami

"Oddana, zdeterminowana, pracowita i zawsze uśmiechnięta - taka właśnie była Julie Le Galliard" - czytamy na portalu estrepublicain.fr. W 2015 roku Le Galliard zdobyła mistrzostwa Francji w wadze do 57 kg. W latach 2013-2016 występowała w kadrze narodowej.

Tom Schwarz, boksTom Schwarz uniknął więzienia. "To jakaś hańba", "Skandaliczny werdykt"

"Julie była moją bliską przyjaciółką. Przez całą moją karierę była u mego boku. Zawsze. W 2015 roku, kiedy zdobywała mistrzostwo Francji, byłam w jej narożniku. Często na siebie krzyczeliśmy, bo tak jak ja Julie miała charakter... Ale miała też delikatną stronę i czasami potrzebowała spokoju i komfortu" - tak Anne-Sophie Mathis, była czterokrotna mistrzyni świata, pożegnała Julie Le Gaillard w mediach społecznościowych.

Absurd na gali, z udziałem sędziego MolendyAbsurdalna decyzja sędziego w walce Włodarczyka. "Takie rzeczy tylko w Polsce" [WIDEO]

Więcej o: