Mayweather lubi szokować bogactwem. Tym razem przebił wszystko

Floyd Mayweather po raz kolejny pochwalił się swoim bogactwem. Tym razem Amerykanin opowiedział o swoich inwestycjach w drapacze chmur. Okazuje się, że kolekcjonuje je tak samo jak samochody czy zegraki.

Floyd Mayweather na emeryturę odszedł w 2017 roku, kiedy stoczył pojedynek z Conorem McGregorem. Nadal jednak pojawia się w ringu – w czerwcu walczył z youtuberem Loganem Paulem i zainkasował za tę walkę około 100 milionów dolarów. W przyszłym roku Mayweather ma stoczyć pojedynek z Julio Cesarem Chavezem seniorem.

Zobacz wideo Co dalej z karierą Kownackiego? "Nie chciałbym widzieć, jak przegrywa przez nokaut"

Mayweather w ciągu swojej kariery zarobił około miliard dolarów. Pięściarz, którego pseudonimem jest "Money", bardzo lubi szokować swoim bogactwem. Na Instagramie bardzo często wrzuca zdjęcia swoich posiadłości, ubrać, zegarków, samochodów, a czasami nawet bardzo grubych plików banknotów.

Więcej treści sportowych znajdziesz również na Gazeta.pl

Kiko Martinez - Kid GalahadWstrząsający nokaut. "Jeden cios zmienił wszystko. Przerażający widok" [WIDEO]

Mayweatherowi nadal mało. Inwestuje w drapacze chmur. Ogromne zyski

Mayweather nie roztrwania jednak majątku łatwo. Pięściarz inwestuje, głównie w nieruchomości. W rozmowie z "The Sun" okazało się, że Mayweather ma udziały w kilku wieżowcach w Stanach Zjednoczonych. – Czy tęsknię za boksem? Nie, radzę sobie. Floyd Mayweather dokonał wielu inteligentnych inwestycji. Jeden z budynków, które posiadam, jest najwyższym budynkiem komercyjnym w Ameryce. Więc jeśli będziesz mógł, to pojedź sobie do Nowego Jorku i sprawdź. To mój dziewiąty drapacz chmur – powiedział w rozmowie z wbcboxing.com.

Budynek, o którym wspomniał Mayweather to wieżowiec One Vanderbilt, 93-piętrowy drapacz chmur w dzielnicy Midtown Manhattan w Nowym Jorku. Został oddany do użytku w zeszłym roku. Udziały mają mu przynieść dodatkowy miliard dolarów.

 

"The Sun" przypomina również, że oprócz inwestowania w nieruchomości (poza dziewięcioma wieżowcami ma też domy w Las Vegas i Los Angeles) Mayweather prowadzi klub ze striptizem, ma swoją linię odzieżową, kolekcję samochodów i prywatny samolot. Do tego kilka zegarków, z czego jeden jest wart kilkanaście milionów funtów.

IglesiasBoks też będzie miał swojego Wilfredo Leona. "Chcę zdobyć olimpijski medal dla Polski"

Więcej o: