Polski żużlowiec będzie walczył na gali Marcina Najmana! "Podpisał nowy kontrakt"

Kamil Wieczorek, który będzie walczył na gali MMA-VIP organizowanej Marcina Najmana, wystartuje w eWinner 1. Lidze. Żużlowiec został w poniedziałek potwierdzony jako zawodnik ROW-u Rybnik.

Kamil Wieczorek wraca do ROW-u Rybnik po pięciu latach przerwy. W zeszłym roku 23-latek pojawił się na torze zaledwie raz i to w meczu II ligi. Żużlowiec wciąż pozostawał bez zatrudnienia, a w międzyczasie pojawiła się również informacja o zainteresowaniu ze strony Wieczorka sportami walki. Wychowanek ROW-u Rybnik ma wziąć udział na najbliższej gali MMA-VIP 2 zorganizowanej przez Marcina Najmana. 

Zobacz wideo Co będzie z sezonem żużlowym w obliczu pandemii koronawirusa?

Żużlowiec czy zawodnik MMA? Kamil Wieczorek z nowym kontraktem

– Zawodnik skontaktował się z klubem, bo bardzo zależało mu na podpisaniu kontraktu warszawskiego, by spokojnie szukać sobie klubu w późniejszym czasie. Ze mną się nie kontaktował, ale jeśli będzie chciał potrenować w Rybniku, to żadnych problemów nikt mu nie będzie robił. Wiadomo jednak, że nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu – wyjaśnia przyczyny umowy z zawodnikiem, Marek Cieślak cytowany przez "Przegląd Sportowy".

Walka Jędrzejczyk-Kowalkiewicz w MSG w Nowym JorkuWielki konflikt w polskim MMA zażegnany. Kibice są zachwyceni z powodu zdjęcia

Kamil Wieczorek zmierzy się na gali MMA-VIP 2 z Edwardem Mazurem. Obaj żużlowcy mieli się zmierzyć już na pierwszej gali, jednak 23-latka zastąpił Dominik Tyman. Kamil Wieczorek rzucił wyzwanie Mazurowi na kolejnym wydarzeniu organizowanym przez Marcina Najman.

Więcej o: