Rajd Barbórka

 • Rajd Barbórka. Kajeten Kajetanowicz znów bierze wszystko
 • Rajd Barbórka pod dyktando Kajetanowicza

  Rajd Barbórka pod dyktando Kajetanowicza

  Rajdowy mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz w swoim jedyny starcie przed Polską publicznością zrobił to co do niego należało - najpierw, po raz trzeci z rzędu, wygrał Rajd Barbórka, a wieczorem był zdecydowanie najlepszy w jak zwykle trudnym Kryterium Asów na ulicy Karowej.

 • Rajd Barbórka. Kajetan Kajetanowicz: Plan jest taki jak zawsze: Wygrać
 • 53. Rajd Barbórka. Kajetanowicz: Będę szukał złotego środka

  53. Rajd Barbórka. Kajetanowicz: Będę szukał złotego środka

  - Na każdym kilometrze będę wytrwale szukał rajdowego złotego środka, czyli idealnego kompromisu między szybką i efektowną jazdą. To wyzwanie z gatunku pozornie niemożliwych, ale tym bardziej wzmaga apetyt na udział w tej mało klasycznej imprezie - mówi przed 53. Rajdem Barbórka Kajetan Kajetanowicz, rajdowy mistrz Europy.

 • Ponad setka samochodów na odcinkach specjalnych Barbórki

  Ponad setka samochodów na odcinkach specjalnych Barbórki

  79 załóg znalazło się na liście zgłoszeń do 52. Rajdu Barbórka, 32 wystartują w Barbórce Legend. Wśród kierowców, których zobaczymy na starcie sobotnich odcinków specjalnych, jest wiele nazwisk doskonale znanych rajdowym kibicom.

 • Rajd Barbórka. Wygraj karnet VIP na cały rajd [KONKURS]
 • Rajd Barbórka 2014. Jak będą wyglądały odcinki specjalne? [INFOGRAFIKI]
 • Rajd Barbórka. Szybcy i wściekli wracają na Karową
 • Kajetanowicz: Nasze osiągnięcia odbiły się szerokim echem na świecie

  Kajetanowicz: Nasze osiągnięcia odbiły się szerokim echem na świecie

  - Wygrywaliśmy odcinki specjalne, zdobyliśmy tytuł FIA ERC Gravel Masters, czyli nagrodę dla najszybszej załogi mistrzostw Europy na szutrze. W pierwszym roku startów to co najmniej zdumiewające - mówi Kajetan Kajetanowicz, który na zakończenie sezonu wystąpi w warszawskim Rajdzie Barbórka.

 • Rajd Barbórka. Tomasza Kuchara przepis na sukces

  Rajd Barbórka. Tomasza Kuchara przepis na sukces

  Nigdy nie wygrał klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski. Ostatni raz w rajdzie zaliczanym do tego cyklu zwyciężył w kwietniu 2010, ale na ulicach Warszawy jest najszybszy. Tomasz Kuchar poznał przepis na zwycięstwo w Rajdzie Barbórki i w sobotę znów będzie jednym z faworytów.

 • Rajd Barbórka. Kajetan Kajetanowicz przewiezie zwycięzcę licytacji dla WOŚP ulicą Karową

  Rajd Barbórka. Kajetan Kajetanowicz przewiezie zwycięzcę licytacji dla WOŚP ulicą Karową

  - Dwa razy przekonałem się na własnej skórze jakie to niezwykłe uczucie wykręcić tam najlepszy czas i zmęczonymi rękoma unieść piękną i mającą swoją wagę statuetkę Pani Karowej. Emocji w rajdówce na pewno nie zabraknie, a przekonać się o tym będzie mógł także zwycięzca licytacji dla WOŚP, którego przewiozę tą najbardziej rajdową ulicą w Polsce, najlepiej jak potrafię - mówi dwukrotny zwycięzca Kryterium Karowa Kajetan Kajetanowicz.

 • Konkurs! Odpowiedz na pytanie i wygraj karnet na Rajd Barbórka
 • Rajd Barbórka. Zgłosiło się 96 załóg

  Do sobotniego 51. Rajdu Barbórka zgłosiło się 96 załóg - podał serwis Autoklub.pl. W najmocniejszej klasie 3 wystartuje 56 kierowców, w tym sześciu w samochodach WRC.

 • Rajd Barbórka. Pani Karowa i świecące się oczy

  Dla czołówki polskich kierowców to ostatnia szansa w roku, by powalczyć o prestiżowe trofeum. Dla kibiców z Warszawy i okolic jedyna okazja, by zobaczyć ich w akcji na żywo. W przyszłą sobotę startuje 51. Rajd Barbórki Warszawskiej ze słynnym Kryterium Asów na ul. Karowej.