Ronaldo przejdzie badania w Portugalii

Cristiano Ronaldo we wtorek przejdzie w Portugalii badania medyczne - poinformował Real Madryt.

Wyślij sms BEST na 7260 i wygraj wyjazd na mecz FC Barcelona-Inter Mediolan ?

- Cristiano Ronaldo w ciągu najbliższych kilku godzin poleci do Portugalii przejdzie badania medyczne pod okiem lekarzy reprezentacji kraju - poinformował na swojej stronie hiszpański klub.

Ronaldo doznał kontuzji kostki pod koniec sierpnia, która się pogorszyła po meczu wygranym reprezentacji Portugalii 3:0 z Węgrami 10 dni później. Od tamtej pory najdroższy piłkarz świata nie zagrał ani minuty, mimo to został powołany na mecze barażowe z Bośnią przez Carlosa Queiroza. Klub nie wyraził na to zgody.

Real w piątek ogłosił, że Ronaldo potrzebuje jeszcze dwóch tygodni, by wrócić do pełni sił. Zdaniem dyrektora klubu, Jorge Valdano, gra w kadrze byłaby poważnym błędem.

Ronaldo przyjął odszkodowanie od tabloidu

Portugalski skrzydłowy hiszpańskiego klubu Real Madryt Cristiano Ronaldo przyjął odszkodowanie za zniesławienie od brytyjskiego tabloidu "Daily Mirror". Londyńska gazeta napisała w lipcu 2008 roku, że piłkarz bardzo pijany tańczył w nocnym klubie w Los Angeles, gdzie leczył kontuzję stopy.

Ronaldo, który zaprzeczył jakoby pił alkohol, otrzymał nieujawnioną sumę pieniędzy od redakcji "Daily Mirror" jako rekompensatę i przeprosiny. Sprawę na korzyść piłkarza rozstrzygnął sąd w Londynie.

Reprezentant Portugalii wydał oświadczenie, w którym napisał, że treningi i wyleczenie kontuzji traktował bardzo poważnie. Dodał, że nigdy nie pozwoliłby sobie "na popijawę" i tańce w nocnym klubie, gdy już przestał chodzić o kulach, o co fałszywie oskarżała go londyńska bulwarówka.

Do kogo należy Cristiano Ronaldo ?

Więcej o: