Victoria Beckham w Mediolanie z Davidem. "To tylko zazdrość"

Victoria Beckham postanowiła towarzyszyć mężowi we włoskiej przygodzie i przeprowadzić się z Davidem do Mediolanu. Według tabloidów robi to tylko po to, by uniknąć jego zdrad, jak miało to już miejsce w Hiszpanii.

Beckham i Ronaldinho będą musieli się dogadać ?

"Daily Star" donosi, że Victoria Beckham będzie towarzyszyć Davidowi w czasie czteromiesięcznego wypożyczenia do Milanu. Chce w ten sposób uchronić przystojnego mężusia przed pokusami wpadnięcia w ramiona jakiejś piękności, jak wydarzyło się to w Hiszpanii z Rebeccą Loos.

Początkowo Victoria nie miała zamiaru przenieść się razem z Davidem do Mediolanu, ale oglądając czasopisma ze zdjęciami włoskich piękności, które mogłyby mu zawrócić w głowie, zmieniła zdanie. Wcześniej nie rozważała przeprowadzki, co tabloidy już zdążyły ocenić jako szaleństwo. Rzecznik Victorii ograniczył się do wyjaśnienia, że "Posh Spice" pojedzie z mężem do Włoch i zostanie tam tylko na tygodnie mody.

Zazdrość jest bardzo brzydką rzeczą... - komentuje "La Gazzetta dello Sport".

Największy włoski dziennik po polsku - serwis "La Gazzetta dello Sport" ?

Articles reprinted in this issue in collaboration with La Gazzetta dello Sport/www.gazzetta.it are copyrighted 2008 by The RCS Quotidiani S.p.A. Companies, Inc. All rights reserved. Artykuły opracowane we współpracy z La Gazzetta dello Sport/www.gazzetta.it Wydawca The RCS Quotidiani S.p.A. Companies, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Więcej o: