FIFA 22 zdominowała konkurencję w Polsce. Zaskoczyła również inna gra

Październik to okres żniw dla EA Sports. Świadczą o tym najnowsze statystyki sprzedaży gier komputerowych. W Polsce kolejny tydzień jest zdominowany przez FIFA 22.

Premiera FIFY 22 miała miejsce 1 października. Gra wzbudza nadal spore zainteresowanie i zajęła 1. miejsce w rankingu sprzedaży w Polsce, wyprzedzając takie gry jak Far Cry 6 czy Diablo II: Reurrected.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Październik pod znakiem piłki

Minął kolejny tydzień, w którym FIFA 22 zdominowała polski rynek gier wideo. Produkcja od EA Sports ponownie zajęła 1. miejsce w rankingu sprzedaży przygotowanym przez SPiDOR opublikowanym na portalu gry-online.pl. Kolejna edycja najpopularniejszego symulatora piłkarskiego okazała się hitem sprzedażowym.

Ranking zebrał dane z okresu 4 do 10 października. FIFA wyprzedziła chociażby Far Cry 6, które w danym okresie miało swoją premierę na polskim rynku. Na liście znalazło się miejsce dla starszych gier – wysoko, bo na 3. miejscu, wylądował Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, który ma już 4,5 roku. Zaskakuje również obecność Rayman Legends – ta gra znalazła się w TOP10 najlepiej sprzedających się, mimo że od jej premiery minęło ponad 8 lat!

Lista 10 najlepiej sprzedających się gier w 2. tygodniu października

  1. FIFA 22
  2. Far Cry 6
  3. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
  4. Diablo II: Resurrected
  5. It Takes Two
  6. Farming Simulator 19
  7. Rayman Legends
  8. Need for Speed: Heat
  9. God of War
  10. Black 4 Blood

ArcaneNa ten serial czekają wszyscy fani League of Legends. Znamy datę premiery

Więcej o: