Na ten serial czekają wszyscy fani League of Legends. Znamy datę premiery

Twórcy jednego z najnowszych seriali Netflixa ujawnili szczegóły związane z jego premierą. Widzowie mogą liczyć na hojne podarunki.

Coraz głośniej robi się w sieci o wspólnej produkcji Riot Games i Netflixa opartej na świecie League of Legends. Mowa tutaj rzecz jasna o serialu animowanym Arcane. Na jego temat w internecie od jakiegoś czasu pojawiają się coraz to nowsze materiały. W poniedziałek poznaliśmy kolejną garść szczegółów, w tym datę premiery serialu.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w League of Legends

Arcane zadebiutuje już na początku listopada

Ten pojawi się na platformie Netflixa już 6 listopada. Ma to sens, bowiem jednocześnie tego dnia zakończą się Worlds 2021, czyli mistrzostwa świata w League of Legends. To jednak nie koniec nowinek związanych z Arcane.

Jak ogłosili w poniedziałek twórcy, pierwszy odcinek serialu będzie można streamować na Twitchu. Oznacza to, że mniej lub bardziej popularni twórcy będą mogli wraz ze swoimi widzami przeżywać pierwsze emocje związane z Arcane. Do tej pory w świecie seriali nie było takiego rozwiązania. 

Władimir Putin70 mln i gratulacje od Władimira Putina. Tego nikt się nie spodziewał. Historyczny wynik

Widzowie na Twitchu zostaną nagrodzeni

Co więcej, widzowie, którzy będą oglądać wraz ze streamerami pierwszy odcinek na Twitchu zostaną hojnie wynagrodzeni. Mowa tutaj o przedmiotach w produkcjach Riot Games. Otrzymają oni przedmioty w tytułach bezpośrednio powiązanych z Arcane, czyli League of Legends, Legends of Runeterra i Teamfight Tactics. 

Sami fani będą mieli także szanse śledzenia globalnej premiery Arcane, która 6 listopada odbędzie się w siedzibie Riotu w Los Angeles. Podczas nich mamy mieć możliwość doświadczenia "innowacyjnego czerwonego dywanu" dla mediów, streamerów i influencerów z kilkudziesięciu krajów na świecie. 

MAD Lions, Irfan Berk 'Armut' Tukek, Worlds 2021Worlds 2021. Mistrzowie Europy dokonali niemożliwego. Ratują honor na MŚ

Samo Arcane będzie podzielone na trzy akty, a każdy z nich będzie zawierał po trzy odcinki.

Jarosław 'pasha' JarząbkowskiLegenda polskiego esportu wróciła do gry! Mogło być jednak lepiej

Więcej o: