Siatkówka. Impel Wrocław zaplanował w przerwie ligowej dwa sparingi

Przerwa w rozgrywkach siatkarskiej Orlen Ligi spowodowana europejskimi kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich trwa w najlepsze. Impel do maksimum wykorzystuje wolne w lidze i przygotowują się do drugiej części sezonu. Rozegra dwa sparingi.

Pod okiem nowego trenera Impel szykuje formę na styczniowy maraton siatkarski. Do dyspozycji Jacka Grabowskiego jest aktualnie 13 Impelek - pozostałe trzy: Katarzyna Skowrońska - Dolata, Lenka Dürr oraz Kristin Hildebrand wypełniają swoje obowiązki reprezentacyjne. - Pod nieobecność Lenki, Kristin i Kasi radzimy sobie bardzo dobrze. Pracę nad techniką łączymy z pracą nad naszą grą w poszczególnych działaniach siatkarskich - mówi Marek Solarewicz, drugi trener wrocławskiej drużyny.

Aby do maksimum wykorzystać czas i jednocześnie nie wypaść z rytmu meczowego sztab trenerski zaaranżował dwa sparingi z ekipą Budowlanych Łódź. - W tym tygodniu mamy zaplanowane dwa mecze sparingowe, w czwartek (7 stycznia) w Łodzi, a w piątek (8 stycznia) we Wrocławiu. Oba z zespołem Budowlanych Łódź - dodaje wrocławski szkoleniowiec.

W komplecie zawodniczki Impela Wrocław będą trenować około 10 stycznia. Do pierwszego meczu będą mieć zatem cztery dni. 14 stycznia w Rzeszowie zagrają z Developresem. Potem wrocławianki czekają zmagania w Dreźnie, następnie we Wrocławiu podejmą ekipy z Polic i Baku. Na koniec styczniowego maratonu udadzą się do Sopotu, by tam zagrać z Wicemistrzem Polski.

Wszystkie spotkania Impelek, prócz pierwszego z Developresem, będą transmitowane w telewizji Polsat Sport. Bilety na mecz z Chemikiem Police (24.01 o godz. 14.45) i Telekomem Baku (27.01 o godz. 20.30) są już w sprzedaży. Dostępne na stronie KupBilet.pl, w punktach stacjonarnych - Empik i STS, a także na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasach Hali Orbita.

Więcej o:
Copyright © Agora SA