Z cyklu: co oni śpiewają - piosenka o Spale

Która podbiła już internet, pojawiając się także w naszej futbolowej relacji, ale upór z jakim nam o niej donosicie, wskazuje, iż przebój siatkarzy SMS Spała zasługuje na nieco więcej atencji.    

Piosenkę o Spale, pod wdzięcznym tytułem "Hej Spała" można w całości, wraz z komentarzem przypisami i objaśnieniami znaleźć na nieocenionej jak zwykle stronie reprezentacja.net . Okazuje się bowiem, że młode ciacha z SMSu nie tylko grają z największymi gwiazdami polskiej siatkówki jak równi z równymi (no prawie...) ale w śpiewaniu przewyższają wszystko i wszystkich.

A już na pewno pod względem estetyki, może nie tyle samego wykonania, co... wykonawców. Ci dwaj główni to Piotr Orczyk i Jakub Wachnik - już nie możemy się doczekać momentu kiedy "jeszcze o nich usłyszymy". O nich. Niekoniecznie ich. ;)

Filmik możecie obejrzeć tutaj , a za cynk dziękujemy Marioli i agusi661 , która podsyła nam także link do galerii , w której można zobaczyć reakcje "seniorów" na występ młodych talentów. A nam brakuje tylko Bartka Kurak na scenie, krzyczącego klasyczne już: "jak się baaaaaaawicie"?

Więcej o: