Puchar Świata w Engelbergu. Gdzie i kiedy oglądać skoki narciarskie? Transmisja TV, stream online

Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Engelbergu to ostatni sprawdzian przed Turniejem Czterech Skoczni. Gdzie i o której oglądać zmagania polskich skoczków? Transmisja TV, stream online.

Trener kadry nie zaskoczył fanów, zabierając ze sobą tych samych skoczków, którzy startowali w ostatnich mistrzostwach świata w Planicy. Polacy drużynowo zajęli tam trzecie miejsce. Do Szwajcarii polecieli więc: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Klemens Murańka, Aleksander Zniszczoł oraz Andrzej Stękała.

Zobacz wideo "Stoch przegrał z własnymi oczekiwaniami, Stękała może dać nam dużo radości"

Puchar Świata w skokach narciarskich. Szwajcaria lepsza niż Planica dla Polaków?

Obiekt Gross-Titlis-Schanze w Engelbergu szczególnie dobrze kojarzy się Stochowi, który już dwukrotnie wygrywał zawody na tej skoczni. W Szwajcarii zwyciężali także Adam Małysz czy Jan Ziobro. Wysokie, bo 2. miejsce w 2018 r., zajął Piotr Żyła.

Będzie to czwarte - po Wiśle, Ruce i Niżnym Tagile - miejsce, które poprzedzi Turniej Czterech Skoczni. 

Jak wygląda harmonogram weekendowych zmagań skoczków narciarskich w Pucharze Świata?

  • piątek (18 grudnia):
  1. 16:00 - oficjalny trening
  2. 18:00 - kwalifikacji
  • sobota (19 grudnia):
  1. 15:00 - seria próbna
  2. 16:00 - konkurs indywidualny
  • niedziela (20 grudnia):
  1. 14:30 - kwalifikacje
  2. 16:00 - konkurs indywidualny

Puchar Świata w skokach narciarskich. Gdzie i kiedy oglądać transmisję zawodów w Engelbergu?

Puchar Świata w Engelbergu, czyli ostatnie zawody przed Turniejem Czterech Skoczni, rozpoczną się już od piątkowych treningów i kwalifikacji. Następnie w sobotę i niedzielę odbędą się konkursy indywidualne.

Transmisję na żywo z weekendowych zmagań skoczków narciarskich można obejrzeć: w piątek na antenie Eurosport 1 (kwalifikacje od godz. 18). Sobotnie i niedzielne konkursy indywidualne z kolei dostępne będą na Eurosport 1 (sobota godz. 16; niedziela godz. 16), TVP Sport (sobota godz. 15:25; niedziela godz. 15:50) oraz TVP 1 (sobota godz. 15:50; niedziela godz. 16).

Dodatkowo PŚ w Engelbergu dostępny w serwisach internetowych sport.tvp.pl, Eurosport Player oraz Player.pl. Relację na żywo ze zmagań skoczków będzie można śledzić na portalu Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE.

Więcej o: