Kamil Szeremeta walczy o mistrzostwo z Gołowkinem! Kontrowersyjna walka. Gdzie i kiedy obejrzeć? [Transmisja, stream TV]

Już w nocy z 18 na 19 grudnia Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO) zmierzy się z Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO) o pas mistrzowski federacji IBF w wadze średniej. Gdzie i o której godzinie można obejrzeć ten pojedynek?

Giennadij Gołowkin (40-1-1; 35KO) zmierzy się w obronie pasa mistrzowskiego IBF z Kamilem Szeremetą (21-0-0; 5KO) w Hollywood na Florydzie. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Gołowkin. - Odpowiem szczerze, że nie było takiej potrzeby, aby wnikliwie oglądać walki Szeremety. Bo cóż tam mogło być szczególnego do analizy? Każdy pięściarz boksuje i wygląda w ringu tak, jak pozwala mu na to jego przeciwnik. A Kamil w zasadzie we wszystkich walkach był taki sam - powiedział "Przeglądowi Sportowemu" Gołowkin

Zobacz wideo

Ronaldo i GołowkinCristiano Ronaldo vs mistrz świata w boksie. Stanęli oko w oko. "Jesteśmy podobni"

A co się stanie, jeśli sensacyjnym zwycięzcą okaże się Polak? - Jeżeli Szeremeta wygra, to wszystko będzie możliwe. Swoją kolejną walkę mógłby stoczyć nawet z Canelo Alvarezem. Jeżeli przegra, ale dobrze się zaprezentuje również ma przed sobą wielką przyszłość. Jednak boję się pomyśleć co się stanie, jak wygra - powiedział Eddie Hearn, promotor bokserski.

Gołowkin - Szeremeta. O której walka? Gdzie oglądać?

Walka odbędzie się w nocy z piątku na sobotę. Około godz. 2:00 do ringu wejdzie Szeremeta i Gołowkin. Transmisji walki nie będzie w telewizji. Legalny stream będzie dostępny na platformie DAZN. Miesięczny dostęp do niej kosztuje 7,99 zł.

Karta walk

Walka wieczoru:

  • Gennadij Gołowkin - Kamil Szeremeta - o pas mistrza świata IBF w wadze średniej
  • Ali Achmedow - Carlos Gongora
  • Hyun Mi Choi - Calista Silgado
  • John Ryder - Mike Guy
  • Reshat Mati - Dennis Okoth
  • Jalan Walker - Diuhl Olguin 

Jest wyrok ws. Diego Maradony. Ciało zostanie poddane ekshumacji. Jest wyrok ws. Diego Maradony. Ciało zostanie poddane ekshumacji. "Jestem do tego zmuszony"

Więcej o: