TCS. Prasa: Można zaryzykować: Stoch będzie walczył o podium

Pierwszy występ w sezonie i od razu sukces! 25 dni po operacji stopy i 5 dni po powrocie na rozbieg skoczni Kamil Stoch wskoczył do światowej elity - pisze polska prasa po 4. miejscu Kamila Stocha w zawodach w Oberstdorfie, pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni.

"Gazeta Wyborcza": Stoch znów lata

- Powrót Polaka do formy był iście ekspresowy. Jeszcze kilka tygodni temu leżał na szpitalnym łóżku po operacji stawu skokowego, a wczoraj mało zabrakło, by wdrapał się na podium. W pierwszym ukończonym przez siebie konkursie w tym sezonie! - pisze w korespondencji z Oberstdorfu w korespondencji z Oberstdorfu Radosław Leniarski .

Przegląd Sportowy: Moc wróciła

Po pierwszym, poniedziałkowym skoku zdziwienie i strach, po drugim - umiarkowana radość wymieszana z trwogą o dokuczającą kostkę. Po trzecim - szeroki uśmiech i ogromna ulga. Rana na kostce jest świeża, ale patrząc wczoraj na Kamila Stocha, można zaryzykować: Polak będzie walczył o pierwsze w życiu podium Turnieju Czterech Skoczni - podsumowuje "PS" .

Super Express: Mistrzowski powrót Stocha

- Pierwszy występ w sezonie i od razu sukces! 25 dni po operacji stopy i 5 dni po powrocie na rozbieg skoczni Kamil Stoch wskoczył do światowej elity - czytamy w "SE" .

"Fakt": Powracający Stoch o krok od podium

- Chyba mało kto spodziewał się, że po operacji i ekspresowej rehabilitacji występ Kamila Stocha w konkursie Pucharu Świata będzie tak udany. Nasz reprezentant zajął czwarte miejsce w zawodach w Oberstdorfie i pokazał, że może liczyć się w rywalizacji w rozpoczętym właśnie Turnieju Czterech Skoczni - pisze "Fakt" .

"Rzeczpospolita": Lepsi od wiatru

- Pierwszy konkursowy skok mistrza olimpijskiego znów wyglądał nieźle - 129 m, spokojne lądowanie między gęstymi płatkami śniegu, noty wysokie, tylko gesty świadczące o bólu lewej nogi trochę postraszyły polskich kibiców - czytamy w "RP" .

Zobacz wideo

Co to był za rok dla polskich kibiców! Powspominaj i wygraj 500 zł [KONKURS]

źródło: Okazje.info

Czy Stoch obroni Kryształową Kulę?
Więcej o: