PŚ Wisła i Zakopane

 • Kubacki musi dostosować się do żony. Tego nie wolno jej robić

  Kubacki musi dostosować się do żony. Tego nie wolno jej robić

  - Trochę źle zrozumiano niektóre komunikaty. Wiadomo, że sytuacja jest specyficzna i muszę się do niej dostosowywać. Indywidualne podejście będzie wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba - zdradził Dawid Kubacki, który opowiedział o stanie zdrowia swojej żony Marty oraz jak jej rehabilitacja wpływa na jego przygotowania się do nadchodzącego sezonu Pucharu Świata.

 • Wielki powrót polskiego skoczka. Sprawdzi się w nowej roli

  Wielki powrót polskiego skoczka. Sprawdzi się w nowej roli

  Stefan Hula został asystentem Haralda Rodlauera w kadrze polskich skoczkiń narciarskich. 36-latek poinformował o tym w mediach społecznościowych. "Teraz już nie tylko w domu mam same dziołchy" - napisał humorystycznie.

 • Kolejny kraj znika z mapy skoków narciarskich. Jedyna reprezentantka mówi 'pas'

  Kolejny kraj znika z mapy skoków narciarskich. Jedyna reprezentantka mówi "pas"

  Reprezentantka Lichtensteinu w skokach narciarskich Alina Buechel zakończyła karierę. 19-latka była jedyną zawodniczką z tego kraju występującą na światowej arenie. "Są rzeczy, które sprawiają mi tyle samo radości co skoki narciarskie, a które musiałam zaniedbać w ciągu ostatnich kilku lat i którym mogę teraz poświęcić więcej czasu" - przekazała zawodniczka za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Największy transfer w historii polskich skoków. Jakby Guardiola przejął Raków

  Największy transfer w historii polskich skoków. Jakby Guardiola przejął Raków

  37 lat temu w Oberstdorfie zmarnował jedyną szansę na sukces w roli skoczka, Włochom wywalczył jedyny medal olimpijski w kombinacji norweskiej w historii, Gregorowi Schlierenzauerowi pomógł zdobyć ostatni indywidualny krążek w karierze, a Austriakom wychował całą generację skoczkiń na miarę Kryształowej Kuli. Teraz Harald Rodlauer, najlepszy trener w skokach kobiet, przychodzi trenować najsłabszą kadrę Pucharu Świata. Przychodzi do Polski.

 • Oto kadra polskich skoczków na Igrzyska Europejskie. Nie brakuje zaskoczeń

  Oto kadra polskich skoczków na Igrzyska Europejskie. Nie brakuje zaskoczeń

  Na niespełna miesiąc przed Igrzyskami Europejskimi, Polski Związek Narciarski ogłosił składy, w jakich na imprezie wystąpią polscy skoczkowie i skoczkinie. W gronie powołanych pojawili się liderzy kadry, a więc Dawid Kubacki czy Piotr Żyła. Nie obyło się jednak bez zaskoczeń.

 • Robert Mateja wraca do polskich skoków. A miał zupełnie inne plany

  Robert Mateja wraca do polskich skoków. A miał zupełnie inne plany

  Robert Mateja był bez pracy w sporcie przez około miesiąc. Po latach pracy w Czechach ponownie będzie współpracował z polskimi juniorami, będąc częścią nowego systemu szkolenia, który opracował Polski Związek Narciarski. Ale w ostatnim czasie poważnie myślał o zmianie branży.

 • To koniec. 26-letni skoczek rezygnuje. Po upadku w Zakopanem wszystko się posypało
 • Epokowa zmiana w polskich skokach. Małysz zatrudnił trenera z najwyższej półki
 • Stoch znowu się uśmiecha. I to szeroko. Wszystko z tego powodu

  Stoch znowu się uśmiecha. I to szeroko. Wszystko z tego powodu

  Kamil Stoch przygotowuje się do kolejnego sezonu. Obecnie wraz z całą kadrą trenuje w Szczyrku, co udokumentował na swoim Instagramie. Na reakcję fanów nie musiał długo czekać. W odpowiedzi kibice zasypali go życzeniami. 25 maja trzykrotny mistrz olimpijski obchodzi bowiem 36. urodziny.

 • Mamy to. Polski turniej w skokach oficjalnie w kalendarzu. Dołącza trzecie polskie miasto