Kylian Mbappe ma romans z transpłciową modelką? Zagraniczne media aż huczą

Kylian Mbappe w ostatnich dniach stał się bohaterem francuskich mediów i to nie z powodu formy sportowej. Napastnik PSG został przyłapany przez paparazzi z nową partnerką. Jak się okazuje, jest nią transpłciowa modelka, która w 2017 roku jako pierwsza transpłciowa kobieta pojawiła się na okładce męskiego playboya.

Kylianowi Mbappe ostatnio nieźle się powodzi. Piłkarz w trzech pierwszych meczach w Ligue 1 zdobył cztery bramki i jest wiceliderem klasyfikacji strzelców. Oprócz tego ma również powody do zadowolenia w życiu prywatnym. 23-latek spotyka się z atrakcyjną partnerką. Przyłapało go paparazzi.

Zobacz wideo Koszykarze byli 8. drużyną świata, teraz grają eliminacje eliminacji

Media: Kylian Mbappe jest w związku z transpłciową modelką, starszą o 8 lat

Francuz był niedawno widziany na jachcie w towarzystwie pewnej kobiety. Jak się okazało, jest to jego nowa partnerka transpłciowa modelka Ines Rau. Według "Corierre dello Sport" para spotyka się od kilku miesięcy. W maju piłkarz i modelka byli razem widziani m.in. na festiwalu filmowym w Cannes. Ani Mbappe, ani Rau oficjalnie nie potwierdzili swojego związku.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Ines Rau urodziła się w 1990 roku jako mężczyzna. W wieku 16 lat zdecydowała się na korektę płci, choć oficjalnie wyjawiła to światu dopiero w 2014 roku, mając 24 lata. Trzy lata później Rau pojawiła się na okładce męskiego "Playboya". Stała się pierwszą w historii transpłciową modelką na okładce tego czasopisma. W 2018 roku wydała własną autobiografię, w której dość szczegółowo opisała swoją transpłciowość.

- Czuję, że moja dusza jest wreszcie wolna, jakby kłódka, która tak długo trzymała mnie w zamknięciu, została otwarta. Tym razem jestem całkowicie kobietą - tak opisała swoją zmianę płci. Kobieta na co dzień zajmuje się modelingiem i pozuje do największych luksusowych czasopism świata. 

32-letnia Rau jest kolejną partnerką młodego piłkarza w ostatnim czasie. Jakiś czas temu napastnik PSG rozstał się z rok starszą od siebie aktorką Emmą Smet.

Więcej o: