Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Drągowski wybrał najlepszych bramkarzy świata. Wskazał też swojego idola. To Polak

Bartłomiej Drągowski wziął udział w klubowym "Q&A", gdzie odpowiadał na pytania kibiców Fiorentiny. 22-latek zdradził m.in., którego z golkiperów uważa za swojego idola, którzy bramkarze są aktualnie najlepsi na świecie, a także wytypował trzech najlepszych piłkarzy w historii Polski na tej pozycji.

Bartłomiej Drągowski podczas pandemii koronawirusa miał sporo wolnego czasu. Postanowił wziąć udział w zabawie klubowej ""Q&A", w której odpowiadał na wiele interesujących pytań zadanych mu przez fanów Fiorentiny.

Zobacz wideo Top 3 gole Cristiano Ronaldo w Serie A. Sezon 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Bartłomiej Drągowski zdradził, kto jest jego idolem oraz wskazał trzech najlepszych bramkarzy na świecie i w Polsce

Udzielając odpowiedzi na jedno z pytań, 22-letni bramkarz ujawnił m.in. nazwisko swojego piłkarskiego idola. Stwierdził, że wzoruje się na Arturze Borucu, byłym bramkarzu m.in. Legii, Celtiku i Fiorentiny. W kolejnym pytaniu zapytano Drągowskiego: "Którzy bramkarze są jego zdaniem  tej chwili najlepsi na świecie?" - Alisson, Jan Oblak i Mar-Andre ter Stegen - oznajmił bramkarz Fiorentiny.

Pokusił się również o wybranie trzech najwybitniejszych polskich golkiperów. - To trudne, bo mieliśmy wielu świetnych bramkarzy. Jednak moim zdaniem są to Artur Boruc, Wojciech Szczęsny i Józef Młynarczyk - stwierdził Drągowski.

Polski bramkarz wskazał także najtrudniejszego rywalem, z jakim grał na boisku. Postawił na Ciro Immobile, napastnika Lazio, który w bieżącym sezonie strzelił aż 27 bramek w Serie A.

Całą ankietę przeprowadzoną z Drągowskim w klubowym "Q&A" można zobaczyć poniżej:

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: