Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo poleciał do Barcelony. Portugalczyk przeszedł dodatkowe badania

Cristiano Ronaldo poleciał do Barcelony, ponieważ potrzebował dodatkowych konsultacji medycznych w sprawie urazu jego uda - poinformowało "Radio Catalunya". Portugalczyk dochodzi do siebie po kontuzji, której nabawił się w poniedziałkowym meczu jego reprezentacji przeciwko Serbii.
Zobacz wideo

Zawodnik Juventusu nabawił się kontuzji w poniedziałkowym meczu reprezentacji Portugalii przeciwko Serbii (1:1) w eliminacjach mistrzostw Europy 2020 i opuścił boisko jeszcze w trakcie pierwszej połowy spotkania. Włoski klub we wtorek wydał oficjalny komunikat w sprawie kontuzji Portugalczyka. - Po meczu Cristiano Ronaldo przeszedł badania w Portugalii, które wykazały pozornie niegroźny uraz mięśni zginaczy uda. Jego stan zdrowia będzie monitorowany i zostanie poddany kolejnym badaniom, żeby określić czas jego powrotu do normalnej aktywność - czytamy w oświadczeniu turyńskiego klubu.

Jak donosi "Radio Catalunya" Ronaldo przyleciał do Barcelony na dodatkowe konsultacje medyczne w sprawie jego urazu, które miały dokładniej określić czas jego powrotu do treningów. Wiadomo, że Portugalczyk opuści najbliższe mecze Serie A z Empoli, Cagliari oraz AC Milan.

W Juventusie jednak wszyscy liczą, że Ronaldo zdąży wrócić do gry na ćwierćfinałowe mecze Ligi Mistrzów przeciwko Ajaksowi. Pierwszy pojedynek odbędzie się 10 kwietnia w Amsterdamie. Nie ma jednak pewności, że Portugalczyk będzie gotowy już na to spotkanie.