Kadrowicz totalnie zaskoczony. Koledzy zrobili mu niespodziankę [WIDEO]

Na zgrupowaniu kadry Paulo Sousy w piątek 11 czerwca urodziny obchodzi prawy obrońca reprezentacji, Tomasz Kędziora. Z tej okazji pozostali piłkarze zaśpiewali mu "Sto lat", złożyli życzenia oraz zrobili dla niego szpaler na murawie.

Reprezentacja Polski przygotowuje się w Gdańsku do swojego pierwszego spotkania na mistrzostwach Europy. Rozegra je już za trzy dni w Sankt Petersburgu, gdzie zmierzy się ze Słowacją. Jednak zanim do niego dojdzie, na piątkowym treningu odbyła się miła uroczystość, której bohaterem był Tomasz Kędziora, prawy obrońca kadry Paulo Sousy.

Zobacz wideo "Sto lat..." zaśpiewali koledzy z drużyny dla Tomasza Kędziory. Obrońca reprezentacji Polski skończył 27 lat

Zbigniew Boniek, prezes PZPNZdecydowany komentarz Bońka o kadrze Paulo Sousy. "Eksperci chcą wmówić kibicom"

Reprezentanci Polski zrobili szpaler dla Kędziory z okazji jego urodzin

11 czerwca 27-latek grający na co dzień w Dynamie Kijów obchodzi 27. urodziny. Nie zapomnieli o nim pozostali gracze, którzy najpierw zaczęli mu bić brawo, później śpiewać jubilatowi "Sto lat", a następnie zrobili dla niego szpaler, przez który wbiegł, dostając gratulacje od kolegów i będąc poklepywanym przez każdego nich po plecach.

Po uderzeniu Lewandowskiego piłka trafiła w telefon komórkowyBum! Lewandowski on fire. Skorupski aż złapał się za głowę [WIDEO]

"W marcu Tomasz Kędziora był największym przegranym zmiany selekcjonera: u Jerzego Brzęczka grał w najważniejszych meczach, a u Paulo Sousy nawet nie przyjechał na zgrupowanie. W kadrze na Euro jednak się znalazł. - Rozmawiałem z selekcjonerem o mojej roli. Wszystko jest jasne. Nie ma co wracać do tego, co było - mówił obrońca Dynama Kijów" - więcej przeczytasz w tekście naszego dziennikarza, Dawida Szymczaka.

Poważne problemy Jana Bednarka. Nie zdąży się wykurować na mecz ze Słowacją?

Polski obrońca zmaga się z urazem mięśnia pośladkowego. W czwartek wyszedł na murawę stadionu w Gdańsku, ale nie trenował z całym zespołem, tylko odbył lekki, indywidualny trening. Niestety, w piątek scenariusz się powtórzył. Obrońca Southampton wykonał kilka ćwiczeń, pobiegał trochę po boisku i po 30 minutach zszedł do szatni. To wszystko zaledwie trzy dni przed pierwszym spotkaniem Polaków na Euro.

Relacja z meczu Polska - Słowacja w poniedziałek 14 czerwca o godz. 18:00 na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. W kolejnych spotkaniach Euro 2020 kadra Sousy zagra z Hiszpanią w Sevilli (19 czerwca o godz. 21:00) i Szwecją (23 czerwca o godz. 18:00) w Sankt Petersburgu.

Więcej o: