Koszmarny stan murawy na Narodowym! Piasek przy każdym kopnięciu piłki [WIDEO]

Piasek. Mnóstwo piasku, który unosił się przy każdym kopnięciu piłki. Wystarczyła rozgrzewka reprezentacji Polski przed wtorkowym meczem ze Słowenią (godz. 20.45), by ocenić stan murawy jako zły. Może nawet bardzo zły, bo tak fatalnie przygotowanego boiska na PGE Narodowym sobie nie przypominamy.

Już w poprzednich spotkaniach tych eliminacji stan boiska na PGE Narodowym pozostawiał wiele do życzenia, ale we wtorek - a w zasadzie już w poniedziałek: przez kwadrans otwartego treningu reprezentacji Polski - widać było, że murawa wygląda źle. I przeszkadza piłkarzom. Szczególnie ten piasek, którego było mnóstwo i który unosił się przy każdym kopnięciu piłki. Widać to było w poniedziałek z poziomu murawy, ale też we wtorek spod samego dachu stadionu.

- Trawa jest, jaka jest. My jako PZPN nie możemy nic więcej powiedzieć. Firma się stara, jesteśmy cały czas w kontakcie. Chcemy, żeby było jak najlepiej - mówił po październikowym meczu z Macedonią Płn. (2:0) Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy PZPN.

Pożegnanie Piszczka z kadrą. "Niesamowity pracuś, genialny piłkarz. To będzie niezapomniany wieczór"

Zobacz wideo

Piłkarze do tej pory raczej gryźli się w język, otwarcie na stan boiska w Warszawie narzekali rzadko. Mamy jednak wrażenie, że po meczu ze Słowenią gryźć się już nie będą. Tym bardziej że z końcem listopada wygasa kontrakt z firmą Trawnik Producent, dostarczycielem murawy na PGE Narodowy.

Więcej o: