Jerzy Brzęczek podał skład reprezentacji Polski! Cztery zmiany

Jerzy Brzęczek podał skład na wtorkowy mecz eliminacji mistrzostw Europy między Polską a Słowenią. Trener zdecydował się na cztery zmiany w składzie, a w pierwszej jedenastce jest oczywiście Łukasz Piszczek, który kończy reprezentacyjną karierę.

Po odpoczynku kilku podstawowych graczy w Izraelu i daniu szansy zmiennikom, w ostatnim meczu el. Euro ze Słowenią, Polska zagra dobrze znanym składem. Jerzy Brzęczek zmiany zapowiedział już na poniedziałkowej konferencji prasowej. Więcej można zobaczyć tutaj:

Zobacz wideo

W porównaniu do spotkania z Izraelem, Jerzy Brzęczek dokonał czterech zmian. Piszczek zastąpił Kędziorę, Góralski zagra w miejsce Bielika, Grosicki zmienił Frankowskiego, a Lewandowski powrócił do składu zamiast Piątka.

Skład reprezentacji Polski na mecz ze Słowenią:

Szczęsny - Piszczek, Glik, Bednarek, Reca - Góralski, Krychowiak - Szymański, Zieliński, Grosicki - Lewandowski.

We wtorek swój ostatni mecz w reprezentacji Polski zagra Łukasz Piszczek, który żegna się z kadrą narodową. Prawy obrońca wyjdzie w pierwszym składzie i zgodnie z planem ma opuścić boisko w 30 minucie meczu. I właśnie wtedy zostanie pożegnany "szpalerem" przez naszych piłkarzy. Piotr Zieliński oddał także na spotkanie numer "20", wykorzystywany przez obrońcę Borussii Dortmund podczas jego gry w kadrze. Pomocnik Napoli zagra wyjątkowo z "7".

Reszta składu pokazuje jednak, że Jerzy Brzęczek poważnie traktuje to spotkanie. Do składu wraca Kamil Grosicki, który z Izraelem odpoczywał i oglądał spotkanie z ławki rezerwowych. W pierwszej jedenastce jest także Robert Lewandowski i należy się spodziewać, że zagra około 60 minut. Początek spotkania o godzinie 20.45. Relacja w Sport.pl. 

Więcej o: