Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Młodzieżowe mistrzostwa Europy 2019. Czesław Michniewicz podał kadrę reprezentacji Polski U-21 na baraż z Portugalią

Selekcjoner reprezentacji U-21 Czesław Michniewicz podał nazwiska zawodników, którzy zostali powołani na barażowe mecze z Portugalią. Stawką jest awans do młodzieżowych mistrzostw Europy.

W eliminacjach do młodzieżowych mistrzostw Europy reprezentacja Polski grała w grupie trzeciej, gdzie zajęła drugie miejsce. W 10 meczach zespół Czesława Michniewicza nie poniósł żadnej porażki, zdobył 22 punkty i stracił jedno "oczko" do Danii, która wywalczyła bezpośredni awans.

Polacy zagrają w barażu, a ich rywalem będą rówieśnicy z Portugalii. Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 listopada w Zabrzu, rewanż cztery dni później w Chaves. We wtorek Michniewicz ogłosił listę zawodników, którzy zostali powołani na te mecze.

Młodzieżowe mistrzostwa Europy zostaną rozegrane w dniach 16-30 czerwca 2019 roku we Włoszech i San Marino. W turnieju weźmie udział 12 reprezentacji. Losowanie grup odbędzie się 23 listopada w Bolonii. Gospodarzem poprzedniej edycji turnieju była Polska, a tytułu mistrzów Europy bronić będą Niemcy.

Reprezentacja Polski. Adam Buksa: Jestem zapatrzony w Lewandowskiego. Chcę sprawdzić, ile mi jeszcze do niego brakuje

Reprezentacja Polski. Wykonawcy wciąż poszukiwani. Jerzy Brzęczek zaczyna ostatni etap przygotowań kadry do eliminacji Euro 2020

Reprezentacja Polski. Od poważnej kontuzji do kadry narodowej. Hubert Matynia powołany przez Jerzego Brzęczka

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ