"Ogromny szacunek dla kibica Cracovii". Jarosław Królewski pod wrażeniem!

1200 par gogli ochronnych przekazał krakowskim szpitalom jeden z kibiców Cracovii. - Ogromny szacunek - tak na zachowanie fana "Pasów" zareagował współwłaściciel ich lokalnych rywali (Wisły Kraków), Jarosław Królewski.

Pandemia koronawirusa zaatakowała świat. Walczą z nią wszystkie kraje Europy, w tym Polska, gdzie już 64 osoby uległy zarażeniu, a jedna z nich zmarła. W takim momencie potrzebna jest więc nie tylko odpowiednia praca władz, ale także odpowiedzialność i chęć pomocy społeczeństwa. Taka, jaką pokazał jeden z kibiców Cracovii.

Kibic Cracovii podarował 1200 par gogli dla krakowskich szpitali

Fan "Pasów" zdecydował się przekazać 1200 par gogli ochronnych krakowskim szpitalom, do których zgłasza się coraz więcej potencjalnie zarażonych osób. - Nasz KIBIC przekazał krakowskim szpitalom 1200 gogli ochronnych. CHŁOPAKU JESTEŚ WIELKI! Gdy sytuacja z koronawirusem już się uspokoi, będziemy chcieli się z tobą spotkać - skomentowała zachowanie swojego kibica Cracovia.

Wspaniałe zachowanie kibica Cracovii skomentował współwłaściciel jej lokalnego rywala, Wisły Kraków. - Ogromny szacunek dla kibica Cracovii. Odpowiedzialność za innych pełna klasa - napisał na Twitterze Jarosław Królewski.

Więcej o: