Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Ogromny szacunek dla kibica Cracovii". Jarosław Królewski pod wrażeniem!

1200 par gogli ochronnych przekazał krakowskim szpitalom jeden z kibiców Cracovii. - Ogromny szacunek - tak na zachowanie fana "Pasów" zareagował współwłaściciel ich lokalnych rywali (Wisły Kraków), Jarosław Królewski.

Pandemia koronawirusa zaatakowała świat. Walczą z nią wszystkie kraje Europy, w tym Polska, gdzie już 64 osoby uległy zarażeniu, a jedna z nich zmarła. W takim momencie potrzebna jest więc nie tylko odpowiednia praca władz, ale także odpowiedzialność i chęć pomocy społeczeństwa. Taka, jaką pokazał jeden z kibiców Cracovii.

Kibic Cracovii podarował 1200 par gogli dla krakowskich szpitali

Fan "Pasów" zdecydował się przekazać 1200 par gogli ochronnych krakowskim szpitalom, do których zgłasza się coraz więcej potencjalnie zarażonych osób. - Nasz KIBIC przekazał krakowskim szpitalom 1200 gogli ochronnych. CHŁOPAKU JESTEŚ WIELKI! Gdy sytuacja z koronawirusem już się uspokoi, będziemy chcieli się z tobą spotkać - skomentowała zachowanie swojego kibica Cracovia.

Wspaniałe zachowanie kibica Cracovii skomentował współwłaściciel jej lokalnego rywala, Wisły Kraków. - Ogromny szacunek dla kibica Cracovii. Odpowiedzialność za innych pełna klasa - napisał na Twitterze Jarosław Królewski.

Więcej o:
Komentarze (61)
"Ogromny szacunek dla kibica Cracovii". Jarosław Królewski pod wrażeniem!
Zaloguj się
 • matnet77

  Oceniono 42 razy 32

  no i szpital otrzymał właśnie więcej wsparcia niż od rządu od początku wybuchu tej histerii

 • aietes

  Oceniono 14 razy 12

  wyręczył polski rząd, tropiący Tuleyę i Juszczyszyna. Od 5 lat bandyci zajmują się obsadzaniem stanowisk i dojeniem Polski.

 • agpagp

  Oceniono 16 razy 12

  ładny gest ! ale to nie tak powinno być że obywatel wyręcza państwo !

 • andrew-live

  Oceniono 16 razy 10

  Wszystko DOBRZE ,TYLKO DLACZEGO TE 2 MILIARDY NIE POSZŁY NA SŁUŻBĘ ZDROWIA ,TYLKO NA TVPIS ........SPRAWCA MALINIAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ikebroflovski

  Oceniono 23 razy 9

  Aha, czyli napisać o tym, że kibic przekazał, piszecie o tym, że jakiś Królewski jest zaskoczony i co tam sobie skomentował na Twiterze? Zabawni wy jesteście. A Królewski niech nie wyraża szacunku tylko niech wyciągnie 100 tysi z kieszeni i zakupi np 20 tysięcy maseczek. Bo nic nie wynika z tego jego szacunku.

 • zbinigniew

  Oceniono 7 razy 7

  nasz rząd wspiera prywatna pisowską telewizję a szpitale utrzymuje Owsiak i tacy jak ten pan kibic Cracowii

 • artur0121

  Oceniono 6 razy 6

  oto waśnie państwo z dykty...prywatni ludzie muszą wspierać szpitale bo rząd ma to w doopie

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 25 razy 5

  Co ma Królewski z tym wspólnego? Po co lansujecie tego mitomana?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX