MMA, K1. Antonio Silva: Brock Lesnar to pseudo fighter i niech wraca do wrestlingu

Były mistrz wagi ciężkiej EliteXC, Antonio "Big Foot" Silva nazwał byłego mistrza UFC wagi ciężkiej, Brocka Lesnara "pseudo fighterem" oraz że lepiej będzie dla wszystkich jeśli wróci z powrotem do profesjonalnego wrestlingu.

"Uważam, że on musi wrócić do tych pseudo walk i to byłoby najlepsze wyjście dla niego. Zawsze mówiłem, że nie jest on lepszym zawodnikiem niż Fiodor, Minotauro czy Cigano. Nie jest numerem jeden. Powiedziałem to wtedy gdy Werdum pokonał Fiodora a kto powinien być numerem jeden? Dla mnie musiał to być Werdum ponieważ pokonał Rosjanina no ale wszyscy postawili na pierwszym miejscu Lesnara, Werduma na drugim a Fiodora na trzecim. Teraz pierwsze miejsce jest w dobrych rękach ponieważ Cain Velasquez jest świetnym i kompletnym zawodnikiem oraz udowodnił, że potrafi dobrze dobrać taktykę w parterze i ma dobre zapasy. Dla nas zawodników rzeczą śmieszną było widzieć Brocka Lesnara na szczycie wśród najlepszych na świecie tylko po czterech czy pięciu walkach. A tacy ludzie jak Cain Velasquez, Cigano, Fiodor czy Minotauro znajdowali się dopiero za Brockiem Lesnarem On jest pseudo fighterem."

Silva wraca do akcji 4 grudnia aby walczyć z Valentij'em Overeemem, bratem mistrza wagi ciężkiej Strikeforce Alistaira.

Czy Brock Lesnar, który pokonał Randy'ego Couture, Franka Mira czy Shane'a Carwina może być faktycznie pseudo zawodnikiem tak jak to opisuje Antonio Silva?

Więcej na Fight24.pl ?

Więcej o: