Runda Zero Fight Night w Tarczynie

12 grudnia w Tarczynie koło Warszawy odbędzie się kolejna zawodowa gala z cyklu Runda Zero Fight Night. Tym razem gala będzie miała charakter konfrontacji uderzanych styli walki. Zawodnicy sprawdzą swe umiejętności we wspólnym regulaminie UFR (Universal Fighting Rules) i zawalczą o zawodowe tytuły w tym Mistrzów Polski, Europy i Świata.

Gala Runda Zero Fight Night połączona będzie z zawodowym turniejem "Victory and Glory" prowadzonym w regulaminie K-1 Rules. Weźmie w nim udział czterech znanych zawodników (dwóch z Polski i dwóch z zagranicy) z których wyłoniony zostanie jeden zwycięzca tej edycji imprezy.

Znamy pierwszą parę zawodników, która stoczy walkę o pas Mistrza Polski UFR w formule K-1. W limicie wagowym 71 kg zmierzy się Jakub Jakubowski (Tarczyn Team) z Danielem Jedrzejewskim (Hunter Gym Bydgoszcz).

Jakub Jakubowski to wychowanek Piotra Bąkowskiego, zawodnik UKS Akrobata Tarczyn. Do swoich największych sukcesów może zaliczyć zdobycie Pucharu Polski Low Kick, ale również brązowy medal na Mistrzostwach Polski Full Contact oraz złoty krążek z turnieju Austrian Clasicss.

Daniel Jędrzejewski jest wychowankiem Rafała Rambalskiego, walczył na takich galach jak Angels of Fire czy ChampClass Fight Night. W 2008 roku zdobył złoto na Mistrzostwach Polski K-1 Juniorów oraz został Mistrzem Polski Juniorów Muay Thai. Sukces ten ponowił rok później czyli w 2009 roku.

Poza wyżej wymienionymi zawodnikami wiemy też że na gali wystąpią: Hossan el Din Nake (Egipt - Mistrz Świata Kung Fu), Łukasz Makarewicz (Zawodowy Mistrz Polski K-1), Erik Kysel (Słowacja), Dmitrij Bieleje (Rosja - Zawodowy Międzynarodowy Mistrz Polski)

W walce wieczoru o pas Mistrza Świata UFR zmierzy się Mistrz Europy i Świata w Kung Fu Hossam el Din Nake z Łukaszem Makarewiczem reprezentującym Polskę.

Hossam el Din reprezentuje Egipt, jest wielokrotnym gościem na Polskich ringach. W zeszłym roku zdobył tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski wygrywając na gali w Pułtusku a już 19 listopada stoczy kolejną walkę podczas Gali Sportów Walki WKN (Iron Warriors Night), która odbędzie się w Świebodzicach.

Łukasz Makarewicz swoją karierę zawodniczą rozpoczął w Polsce w Ełku, później przeniósł się no Norymbergi gdzie kontynuował treningi pod okiem znanego zawodnika i trenera niemieckiego Krystiana Bauera w klubie Frankonia. Od 2007 roku był zawodnikiem Kadry Narodowej Niemiec. Karierę za granicą Łukasz rozpoczął w formule full-contact, następnie od 2006 kontynuował ją w zawodowych walkach w regulaminie K-1. W 2008 roku znalazł się na 2 miejscu rankingu Niemiec. Makarewicz jest dwukrotnym Mistrzem Bawariim, Zawodowym Mistrzem Niemiec oraz Międzynarodowym Mistrzem Polski K-1

Bilety w cenie od 10 do 80 zł do nabycia na : www.rundazero.eu